Důvodem a výhodou použití a materiálového složení hliníkových kazetových fasád AVG s dalšími produkty AVG systému je především moderní architektura staveb a nenáročná péče a udržitelnost materiálů.

PROJEKT FASÁDY, INTERIERU, PODHLEDU

Důležitou součástí přípravy realizace fasády, obkladu interiéru, podhledu je důkladné vypracování projektové dokumentace.
Projektová dokumentace při realizaci fasády, interiérového obkladu, podhledu tvoří důležitou úlohu nejen počas realizace záměru, ale hlavně v přípravě dodávky prvků systému. Projekt fasády, interiérového obkladu, podhledu je vypracovaný specializovanými techniky s odbornými zkušenostmi, kteří vypracují realizační projekt, výrobní projekt a projekt pracovního postupu. Proces přípravy projektové dokumentace fasády, interiérového obkladu, podhledu dává kompletní přehled a kontrolu nad materiály a vykonanými pracemi tak, aby byly dosaženy dokonalé technické a estetické výsledky.

DETAILY

Znalost materiálů, pokrokové technologické zařízení a získané zkušenosti jsou hlavní předpoklady na dosažeí výsledku, který je přesný také v detailech.

Dokonalé zvládnutí detailů je zárukou kvality celého systému .

Zkušenosti, know-how v projekci a neustálý vývoj umožňují projektantům pracovat na detailech takovým způsobem, aby konečné řešení bylo esteticky a kvalitativně nejlepší také v náročných projektech.

SPECIÁLNÍ PRVKY

Při fasádách objektů, interiérových obkladech, podhledech mohou vzniknout detaily, které vyžadují svým charakterem použití speciálních prvků.
Tyto detaily se mohou vyskytnout například při nepravidelném tvaru objektu, přesazích a výstupech jeho částí, sklonem objektu, zaoblenými tvary. Fasádní a interiérový systém AVG je možné přizpůsobit také takovýmto detailům s použitím speciálních prvků nebo jejich individuálním návrhem a výrobou.