AUTOSALONY | AUTOSERVISY | SHOWROOM | STK

its very easy

Autosalony, haly na prodej motorek, showroom pro auta, autoservisy, STK vyrobíme pro Vás v našem výrobním závodě a to přímo v AVG GROUP. Originální a reprezentativní řešení a kvalitní materiály, jako je ocel, hliník a sklo jso pro autosalony, motosalony, haly auto – moto showroom nadčasové a bezúdržbové na velmi dlouhou dobu.

Autosalon, hala na prodej motorek, auto showroom, moto showroom – vyrobený v našem vlastním závodě AVG GROUP najde využití pro každý „PROSTOR PRO VÁŠ BYZNYS“.

AUTOSALONY, MOTOSALONY, AUTOSERVISY a jejich vzhled

Hala pro autosalon, hala pro motocykly s originálním vzhledem a architekturou je zvýrazněná kvalitními a designovými fasádními systémy přímo od naší společnosti AVG GROUP. Nápaditá řešení fasád AVG z naší výroby, podle vašeho výběru, jakými jsou prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální), hliníková okna a dveře, originální hliníkové kazetové odvětrané fasády, designové obkladové profily, hliníkové slunolamy, fasádní obklady ze skla zachovají reprezentativní a moderní vzhled objektů AVG dlouhý čas.

Konstrukční variabilita systému AVG GROUP a jeho vysoká kvalita je vynikající předností a je základem spokojenosti našich klientů s vysokým užívatelským komfortem autosalonů, motosalonů, prodejen a autoservisů AVG.

Nosný sloup ocelového objektu je v převážné míře vyráběný z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB nebo ze svařovaných profilů. Typ a velikost profilu je závislá od typu ocelové konstrukce, jejího rozponu /šířky/výšky, zatížení apod. Součástí nosných sloupů jsou i kotevní desky, desky sloužící na uchycení stěnových pomocných prvků, zavětrovacích prvků a konzoly jeřábových drah. Spoje nosných sloupů, desek a konzol jeřábových drah jsou nerozebíratelné a jsou prováděny svářováním.
Kotevní prvky /šrouby/ jsou vyráběné u ocelových závitových tyčí bez povrchové úpravy resp. ze závitových tyčí s povrchovou úpravou FeZn. Typ kotvení, hloubka kotvení, průměr a počet kotevních šroubů je daný statickým výpočtem.
Střešní vaznice, resp. příhradové vazníky jsou vyráběné z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB nebo ze svařovaných profilů. Diagonály příhradových vazníků jsou většinou tvořené z uzavřených profilů se čtvercovým průřezem. Dimenze a typ profilů jsou dané statickým výpočtem. Součástí střešních vaznic a vazníků jsou i desky sloužící na uchycení střešních vaznic a střešních zavětrávacích prvků. Spoje vaznic, vazníků a desek jsou nerozebíratelné a jsou prováděny svářováním.
Střešní vazníky jsou v převážné míře vyráběné z válcovaných profilů typu U, UPE resp. jsou tvořeny systémem tenkostěnných ohýbaných profilů s povrchovou úpravou FeZn. Se střešními vaznicemi a vazníky jsou spojené šrouby. Volba typu a dimenze je daná statickým výpočtem, požadovanou požární odolností atd.
Stěnové pomocné prvky pro uchycení opláštění a výplní otvorů jsou v převážné míře vyráběny z válcovaných profilů typu U, UPE, UE, zavřeného profilu se čtyřhranným průřezem resp. jsou tvořené systémem tenkostěnných ohýbaných profilů s povrchovou úpravou FeZn. S nosnými sloupy jsou spojeny šrouby.
Střešní a stěnové zavětrovací prvky jsou v převážné míře vyráběné z válcovaných profilů kruhového resp. čtyřhranného průřezu a slouží ke stabilizování ocelové konstrukce v horizontálním směru. S nosnými částmi ocelové konstrukce jsou spojeny šrouby.
Prvky nadzemního podlaží jsou vyráběné z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB a pod. a slouží k vytvoření nadzemního podlaží, resp. obslužného prostoru. S nosnými částmi konstrukce jsou spojené šrouby. Jako nášlapná vrstva se využívají ocelové podlahové rošty v provedení FeZn, resp. trapézový plech v kombinaci s betonovou zálivkou.

Haly pro autosalony, Autoservisy, Haly STK z výroby AVG – „máme nejlepší konstrukční řešení, vyrábíme moderní haly a originální fasády – jsme AVG GROUP jednička na trhu“

FASÁDY a STŘECHY pro autosalony, prodejnye motocyklů, autoservisy přímo od AVG GROUP

Fasády z tepelněizolačních sendvičových panelů AVG

Střešní izolované skládané pláště AVG

Odvětrané předsazené fasády AVG

Fasády z tahokovu AVG

Fasády z designových hliníkových plechů AVG