Průmyslové zavírací dveře

Dokové – rampové přístřeší V současnosti rampový kryt představuje nejpružnější koncepci v designu krytů pro nakládací rampy. Je navržená pro tahače o šířce 235 a 255cm. Kombinace standartních čelních a bočních závěsů na konvenčně pevném rampovém krytu a pružné rámové konstrukci nabízí standartní výhody, jako jsou: Menší abrazivnost a odolnost vůči opotřebení na bočních a čelních lištách. Odpadá potřeba nastavení pružin a nehrozí poškození nárazníků. Nedochází ke zlomení dřevěných bočních rámů v důsledku náhodného nárazu vozidla. Zařízení pracuje v úzkych prostorách. Nižší náklady na instalaci. Prodloužená životnost. Pokud se vozidlo vychýlí, kryt se sám navráti do plně rozšířené polohy a je tak připravený, aby se vozidlo mohlo znovu správně umístit. Jde o náš model s celistvou čelní stranou a bočními závěsy, speciálně tkaným, dvojitám polysterovým zpevněním, které ulehčuje dosáhnout „pružnost“ úkonů ve styku s tahačem, bez švů, spojů nebo závěsových podpěr. Teplotní rozsah od –35 °C do +60 °C.

PDF

Rychle rolovací brány

Otevřou se a zavřou už za 2,2 sekundy a umožňují provoz a pohyb zboží bez přerušení 24 hodin denně. Bránu je možné naprogramovat tak, aby fungovala při rychlestech až do 100 …?? (2,54m2) za sekundu. Brána je odolná vůči chemickým vlivům a ostrým předmětům. Ideální na využití v interiéru, stejně jako v exteriéru. Pneumatická bezpečnostní hrana zajišťuje zpětný chod brány po dotyku. Boční rámy s nízkým profilem, určené do zátěžového prostředí nekorodují, dají se demontovat a lehce čistit. Záruka na dveře s vyvažovacími/ torzními pružinami je celých 5 let. Všechny ostatní mechanické a elektrické součásti jsou kompeltně chráněné proti poruchám materiálu i vyhotovení celý 1 rok.

PDF

Rychle navíjecí brány

Jsou optimálním řešením pro rychlý přechod přes dveřní prostor. Navržené jsou pro místa s velkou frekvencí pohybu, v obchodních a průmyslových prostorách, stejně i v chladírnách. Rychlonavíjecí brána je účinnou bariérou proti úniku tepla i proti hluku, čímž se zvyšuje produktivita práce a pohodlí zaměstnanců. Všechny navíjecí brány jsu vybaveny standartními bezpečnostními prvky na ochranu proti poranění. Jsou rychlé, prakticky nevyžadují žádnou údržbu, šetří čas, peníze, přispívají k menšímu stresu, jsou spolehlivé. Je to jednoduchý a a důmyslný vyvažovací a pružinový systém

PDF

Lamelové dveře z pvc

Dodávají se buď s pozinkovaným instalačním materiálem nebo s materiálem z nerezavějící oceli. Lamelové dveře z PVC jsou levným způsobem, jak ušetřit energii, poskytnout bezpečnost, zlepšit komfort zaměstnanců a minimalizovat průvan přes všechny typy otevřených dveřních vchodů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vinylového materiálu a dají se přizpůsobit požadavkům zákazníka použitím různé šířky a tloušťky pásů a textury, stejně tak i výběrem vhodného materiálu pro různé teplotní rozsahy. Každý PVC materiál je přizpůspobený tak, aby vyhovoval i požadavkům na kontakt s potravinářskými a mléčnými výrobky, ale i s masem a drůbeží. A nejlepší je, že škála rozměrů a designu výrpbků z PVC je tak široká, jak si jenom, dovedete představit. Ať už je váš požadavek jakýkoliv, vždy máme lamelové dveře z PVC, které se vám budou hodit.

PDF

Izolační sekční brány

Technologie, kterou jsme vyvinuli na konstrukci izolačních chladničkových dveří jsme přenesli také na izolační sekční brány, čímž se docílila před tím nemyslitelná úspora energie díky dosaženému nízkému koeficientu tepelné propustnosti (K = 0,338 W m2 °C). Lamely, ze kterých se brána skladá jsu vyrobeny vypěňováním, při kterém polyuretanová živice vstřikovaná za tepla a pod tlakem dokonale přilne na vnější plášť (pozinkovaný nebo hliníkový), takže s ním tvoří jeden celek. Na požádání je možné dodat bránu s bránovým otvorem nebo s celými proskelými částmi. V závislosti na typu lamely nad bránou existují různé systémy na zvedání brány. Všechny typy sekčních bran AVG jsou dokonale vyvážené a dají sa lehce ručně ovládat. Motorový pohon se doporučuje pouze tehdy, pokud si otevření dveří vyžaduje více úkonů. Sekční dveře je dokonce možné vybavit také malými kloubovými obslužnými dveřmi otevírajícími se směrem ven.

PDF