AVG fasádní a interiérový systém je opláštění, obklad tvořené systémem laminátových panelů různych rozměrů a barevné škály, upevněných na nosný rám (pomocnou konstrukci), který může být aplikovaný na jakoukoliv stávající stěnu.
Dosažený estetický efekt moderní laminátové fasády
a interiéru AVG splní vysoké požadavky architektury staveb
s originálním designem vícerých variací a obměn.

Laminátové panely (HPL) dovolují vytvářet různé tvary opláštění, obkladů moderních architektonických fasád a interiérů. Jejich kvalita a provedení vyzdvihuje celkový vzhled fasády a interiérů objektů s jemnými spoji panelů pomocí efektu jejich kladení
v horizontálním i vertikálním směru.

Možnost provedení laminátového fasádního systému AVG odsazeného od stěny, umožňuje dosáhnout určitý druh odvětrané (ventilované) fasády a zvýraznit architektonický vzhled objektu bez vnitřních zásahů, také díky jednoduchému upevnění laminátovývh panelů (HPL) na pomocnou nosnou konstrukci, jejíž výhodou je přesná a rychlá montáž.

Systém odvětrané (ventilované) fasády a interiérové aplikace obkladu AVG je navržený jako optimální a konstruktivní řešení moderní obkladové technologie.

Fasádní a interiérové panely jsou speciálně navržené a vyrobené
z vysokopevnostního neporézního kompaktního laminátu (HPL).
Fasádní a interiérový systém je vhodný pro moderní architekturu budov, výškových staveb stejně tak i rekonstruovaných objektů.
Laminátové kompaktní fasády AVG jsou odolné vůči silným nárazům větru, atmosferickým vlivům, mechanickému poškození. Laminátové panely mohou být aplikované na budovy ve vertikálním nebo v horizontálním směru případně kombinované.
Na budovy mohou být osazené také velkoformátové panely, které zvýší originalitu a estetickou hodnotu fasády nebo celé budovy.

Systém odvětrané (ventilované) fasády AVG je navržený jako optimální a konstruktivní řešení moderní obkladové technologie.

Fasádne kazety AVG, ktoré sú špeciálne navrhnuté sú vyrobené z alumíniových kompozitných materiálov (ACP).
Fasádní systém je vhodný pro moderní architekturu budov, výškových staveb a stejně tak i rekonstruovaných objektů.
Hliníkové kompozitní kazetové fasády AVG jsou odolné vůči silným nárazům větru a atmosferickým vlivům. Fasádní kazety mohou být aplikované na budovy ve vertikálním nebo v horizontálním směre, případně kombinovaně.
Na budovy mohou být osazeny také velkoformátové kazety, které zvýší originalitu a estetickou hodnotu fasády nebo celé budovy.

ZPŮSOB KLADENÍ OBKLADŮ AVG

VERTIKÁLNÍ KLADENÍ

HORIZONTÁLNÍ KLADENÍ

DIAGONÁLNÍ KLADENÍ

KOMBINOVANÉ KLADENÍ

Rozměry fasádních kazet AVG