Systém CPR

Nejlepší řešení pro použití tepelněizolačních dveří AVG na montované komory. Vnější dveře model CPR z výroby prezentuje najlepší záruku na optimální vytěžení tepelněizolačních dveří na montovaných komorách bez potřeby dodatečného upevnění na stavbu. Projektované a realizované pro stěny jakéhokoliv typu a tloušťky, použvají se velmi lehce, umožňují zkrácení času pro pracovní sílu, značí těsnost mezi stěnou komory a instalovaným výrobkem.

PDF

Dveře poloizolační – kancelářské

tloušťka izolace = 40 mm

Typ dveří „kancelářské servisní“ jsou určené do technických prostor, kanceláří a zdravotních středisek. Jsou složeny z jednoho křídla izolovaného polyuretanem tl. 40mm a rámu z anodického hliníku. Závesy jsou hliníkové, klika je z palstu na uzamykání klíčem nebo na vyžádání s uzamykáním „volno/obsazeno“.

PDF

Dveře poloizolační „lítačky“

tloušťka izolace = 40 mm

Dveře typu „lítačky“ jsou určeny na oddělení pracovních místností od intenzivních průchodů osob a vozíků. Jsou složeny z jednoho nebo dvou křídel izolovaných polyuretanem tl. 40mm s okýnkem a závěsy na zastavení 90°. Může být realizované opláštění „standart“ nebo nerez a sklolaminát s nerezovou ochranou na křídle podle požadavků klienta, na spodu nebo na křídle dveří.
PDF

Dveře „sem a tam“ – typ lítačky

tloušťka izolace = 15 mm

Dveře typu jsou určené na oddělení pracovních místností od intenzivních průchodů osob nebo vozíků. Jsou složené z jednoho nebo dvou křídel z tuhého polyetylenu tl. 15mm s okýnky, panty jsou se zastavením na 90°. Rám je realizovaný s opláštením „standard„ nebo nerez. Na křídlech jsou namontované spodní ochrany a na požádání zákazníka také na „lítacím křídle“.
PDF

Dveře „sem a tam“ – typ lítačky 1

tloušťka izolace = 40 mm

Dveře tohto typu jsou určeny na oddělení pracovních míst od intenzivního průchodu osob nebo vozíků. Mohou být jedno nebo dvoukřídlové, tloušťky 40mm s polyuretanovou výplní, s oválnymi okny na každém křídle. Závěs dveří je z pevného materiálu poháněný dvěma pružinami umístěnými na horní a dolní části dveří. Rám může být realizovaný opláštením standart nebo nerez. Na křídlech jsou montované ochrany z PVC pohyblivé výšky od 150 do 1000mm podle požadavkůk zákazníka.

PDF

Model 500 TN

tloušťka izolace = 68 mm

Závěsné dveře pro komory s normální teplotou 0 °C. Tento model s jednolítým křídlem, s polyuretanovou izolací, nyní je vyráběný s novým typem závěsů a ergonomickými kličkami, které jsou projektované podle platných bezpečnostních a hygienických norem. Dveře jsou vybaveny bezpečnostním zařízením s otevíráním na zatlačení zevnitř v nouzových situacích. Klička se montuje bez zámku na klíč, ale může být dodaný na požádání. Ve verzi S/2 nebo S/3 zároveň s podlahou jsou konstruované se závěsy vybavenými spirálovým stoupáním. Dveře model 500, ve verzi s prahem na stupínek S/1 jsou obousměrné a vyráběné až s rozměry na volný přechod cm 100×200. Na požádání mohou být dodány s panikovým zámkem.
PDF

Model 603 LWT

tloušťka izolace = 90 mm

Závěsné dveře pro komory s nízkou teplotou s vhodnou izolací od teploty -20 °C do +20 °C. Tvoří je jednolité křídlo s vložkou z polyuretanu. Dveře model 603 LWT je vybavený elektrickým kabelem na vyhřívání, vložený do tesnění křídla dveří. Tento systém umožní jednoduchým a ekonomickým způsobem eliminovat vytváření námrazy nebo ledu na křídle dveří.

PDF

Model LWT 740

tloušťka izolace = 120 mm

Závěsné dveře pro komory s nízkou teplotou s vhodnou izolací až do teploty -30 °C – + 30 °C. Tvoři je mohutné jednolité křídlo s izolační vložkou z polyuretanu. Dveře model 740 LWT jsou vybaveny elektrickým kabelem na vyhřívání vloženým do rámu. Tento systém umožní jednoduchým a ekonomickým způsobem eliminovat vytváření námrazy nebo ledu na křídle. Všechny vzory 740 LWT jsou vybaveny dvojitým gumovým elastickým těsněním pro nízké teploty.
PDF

Model GV 5

tloušťka izolace = 120 mm

Závěsné dveře s přechodem na pevnou kolej. Jsou vybaveny jednolitým křídlem, vyplněné s izolačním polyuretanem. Dveře model GV5 je zvlášť určený pro jatka a závody na zpracování masa. Křídlo dveří je vyrobené standartně (krom jiných požadavků) s kličkou s bezpečnostním zařízením zevnitř. Klička je vybavená gumovými křidélky, které umožňují přechod kolejí i závěsné dráhy.
PDF

Model 480 S

tloušťka izolace = 68 mm

Posuvné dveře vhodné pro komory dozrávání. Jsou jednoduché, funkční, účinné pre teploty od +5 °C do +25 °C. Tvoří je pouze tři základní části, umožňují snadnou instalaci na jakýkoliv typ stěny.

PDF

Model 480 TN

tloušťka izolace = 90 mm

Posuvné dveře vhodné pro každý typ chladící komory. Jednoduché, funkční, účinné pro teploty od 0 °C až +30 °C. Tvoří je pouze tři základní části, umožňují snadnou instalaci na jakýkoliv typ stěny.

PDF

Model 480 LWT

tloušťka izolace = 120 mm

Posuvné dveře vhodné na každý typ komory s nízkou teplotou. Jsou jednoduché, funkční, účinné pro teploty od -30 °C do +30 °C. Tvoří je pouze tři základní části, umožňují snadnou instalaci na jakýkoliv typ stěny.
PDF

Model GV 450

tloušťka izolace = 90 mm

Posuvné dveře s přechodem na pevné koleji. Tvoří je pouze tři základní části, umožňují snadnou instalaci na jakýkoliv typ stěny. Zásuvné křídlo je spojené s horní nosnou kolejí pomocí nerezové konstrukce „odskoku“.
PDF

Model „Kontrolovaná atmosféra“

Posuvné dveře typu kontrolovaná atmosféra mohou být nainstalované na dozrávací komory a kontrolovaná atmosféra je ve všech chladících místnostech, kde teplota není nižší než –5 °C a kde je požadované hermeticky nepropustné uzavření dveří. Tvoří je pouze tři základní části, umožňují snadnou instalaci na jakýkoliv typ stěny. Jsou vybaveny kolečky uzamykání potřebné pro zaručení hermetického uzavření.
PDF

480 TN dvojité dveře

Tyto dveře jsou navrženy pro použití velkých rozměrů nebo také tam, kde posouvání vyžaduje prostor. Mechanismus posouvání dveří má dvě křídla a dovoluje souběžné otevírání nebo může být přizpůsobené stejně, jako všechny posuvné modely.
PDF

Dveře model „gilotina“

Posuvné dveře ve verzi vertikální, ruční nebo automatické, jsou vhodné na každý typ komory při teplotách pozitivních nebo negativních, jako např. zmrazovací tunel do – 40 °C. Jsou složeny ze tří základních částí, mají společnou charakteristiku výroby, umožnují snadnou instalaci a používají se na stěny, kde chybí prostor pro horizontální posouvání a disponuje posuvem vertikálním.
PDF

Automatizaca „950CE“

Nový typ se liší od předcházejícího použitím ovládací elektronické skříňky, určené na řízení otáček motoru a následné posouvání dveří přes řetězový pohon, který je vložený na způsob bajonetu na profil nosné koleje z hliníku. Tento systém zajistí vynikající rychlost montáže a širší použití způsobu otevírání a zavírání.
PDF