JEZDECKÉ HALY | JÍZDÁRNY | PARKUROVÉ HALY | USTÁJENÍ PRO KONĚ

avg group logo

Jezdecké haly, jízdárny, parkurové haly, stáje pro koně přímo od AVG GROUP – nejznámějšího domácího výrobce montovaných ocelových hal pro různé využití. Všechny haly AVG jsou flexibilně navržené a to přesně podle potřeb a požadavků zákazníků. Ocelové montované haly jsou vyráběny ve vlastním certifikovaném závodě AVG GROUP podle přísných norem a vnitropodnikových směrnic. Tradice výrobce ocelových montovaných hal AVG jeověřena stovkami dodaných hal na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francii.

AVG GROUP nabízí kvalitní řešení, nejlepší služby, certifikovanou výrobu, odbornou montáž a nejlepší záruční a pozáruční servis.

HALY AVG –„vyrábíme haly na tisíc způsobů“

JEZDECKÉ HALY | JÍZDÁRNY PRO KONĚ | PARKUROVÉ HALY | STÁJE PRO KONĚ přímo od výrobce AVG GROUP

Systém návrhu, výroby a výstavby originální řešení jezdeckých hal, jízdáren, parkurových hal AVG GROUP nabízí nejlepší využití prostoru, rychlou a ekonomickou výstavbu, kvalitní a odbornou montáž.

Navrhovaná řešení systémových certifikovaných ocelových hal zvýroby AVG GROUP vytvářejí nejlepší prostor a provoz pro práci s koňmi a jejich výcvik.

rychlá výstavba jazdecké haly

haly s rozponem až 100 metrů

speciální haly pro ježdění

nízké provozní náklady

řešení jezdecké haly na míru

parkurové haly a stáje pro koně

Nosný sloup ocelového objektu je v převážné míře vyráběný z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB nebo ze svařovaných profilů. Typ a velikost profilu je závislá od typu ocelové konstrukce, jejího rozponu /šířky/výšky, zatížení apod. Součástí nosných sloupů jsou i kotevní desky, desky sloužící na uchycení stěnových pomocných prvků, zavětrovacích prvků a konzoly jeřábových drah. Spoje nosných sloupů, desek a konzol jeřábových drah jsou nerozebíratelné a jsou prováděny svářováním.
Kotevní prvky /šrouby/ jsou vyráběné u ocelových závitových tyčí bez povrchové úpravy resp. ze závitových tyčí s povrchovou úpravou FeZn. Typ kotvení, hloubka kotvení, průměr a počet kotevních šroubů je daný statickým výpočtem.
Střešní vaznice, resp. příhradové vazníky jsou vyráběné z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB nebo ze svařovaných profilů. Diagonály příhradových vazníků jsou většinou tvořené z uzavřených profilů se čtvercovým průřezem. Dimenze a typ profilů jsou dané statickým výpočtem. Součástí střešních vaznic a vazníků jsou i desky sloužící na uchycení střešních vaznic a střešních zavětrávacích prvků. Spoje vaznic, vazníků a desek jsou nerozebíratelné a jsou prováděny svářováním.
Střešní vazníky jsou v převážné míře vyráběné z válcovaných profilů typu U, UPE resp. jsou tvořeny systémem tenkostěnných ohýbaných profilů s povrchovou úpravou FeZn. Se střešními vaznicemi a vazníky jsou spojené šrouby. Volba typu a dimenze je daná statickým výpočtem, požadovanou požární odolností atd.
Stěnové pomocné prvky pro uchycení opláštění a výplní otvorů jsou v převážné míře vyráběny z válcovaných profilů typu U, UPE, UE, zavřeného profilu se čtyřhranným průřezem resp. jsou tvořené systémem tenkostěnných ohýbaných profilů s povrchovou úpravou FeZn. S nosnými sloupy jsou spojeny šrouby.
Střešní a stěnové zavětrovací prvky jsou v převážné míře vyráběné z válcovaných profilů kruhového resp. čtyřhranného průřezu a slouží ke stabilizování ocelové konstrukce v horizontálním směru. S nosnými částmi ocelové konstrukce jsou spojeny šrouby.
Prvky nadzemního podlaží jsou vyráběné z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB a pod. a slouží k vytvoření nadzemního podlaží, resp. obslužného prostoru. S nosnými částmi konstrukce jsou spojené šrouby. Jako nášlapná vrstva se využívají ocelové podlahové rošty v provedení FeZn, resp. trapézový plech v kombinaci s betonovou zálivkou.

HALY AVG pro malé a velké projekty

Jezdecké haly, jízdárny pro koně, stáje pro koně, parkurové haly svým technickým a konstrukčním řešením vyhovují zasadním požadavkům pro práci s koňmi. Haly AVG vytváří vynikající prostrové podmínky pro jejich výcvik.

Ocelové haly AVG vyrobené v certifikovaném výrobním závodě jsou proto nejlepším řešením vytvoření prostoru pro jezdecké tréninky nebo organizované jezdecké soutěže.

HALY AVG – „nejlepší konstrukční řešení hal“

Jezdecké haly, jízdárny pro koně, parkurové haly, stáje pro koně od AVG GROUP mohou být vybaveny i tribunami pro návštěvníky. Součístí jezdeckých hal AVG může být i jeich kvalitní zázemí jako např. stáje pro koně, prostor pro techniku, příjemná kavárna, bar nebo restaurace s prosklenými stěnami.

AVG haly mohou být konstrukčním systémem navrženy tak, že vytvoří dokonalý prostor podle přesných požadavků investora. Ocelové montované haly nebo budovy od AVG mohou mít moderní fasády s vytvořenými prosklenými plochami pro výlohy.

AVG GROUP výrábí krom ocelových hal také moderní fasádní systémy, odvětrané fasády, kvalitní hliníková okna a dveře, prosklené fasády, stejně jako prosklené stěny a příčky, které mohou být použity v návrhu haly nebo budovy podle vašich požadavků.

Tepelněizolační sendvičové střešní a fasádní systémy AVG

Střešní systémy AVG

Trapézové profily AVG (střešní, fasádní, konstrukční)

Prosvětlovací polykarbonátové prvky (panely, světlíky) AVG

Designové profily

Fasádní vlnité profily (waves)

HALA AVG A JEJÍ VÝHODY

nejrychlejší výstavba haly

hala AVG může mít rozpon od 6 m do 100 m

výška haly AVG může být od 3 m do 40 m

velikost haly AVG od 100 m2 do 20.000 m2

volitelný rozměr a tvar haly AVG

technologické ocelové konstrukce mohou být součástí haly AVG

hala AVG může mít integrované | zabudované kancelářské a sociální vícepodlažní vestavby, tribuny, technické místnosti, skladové prostory, dílny a garáže, obchodní prostory, kavárnu, bar, restauraci

rychlá možnost vytvoření mezipodlaží v hale od AVG

rychlá a jednoduchá dostavba haly AVG

nejlepší statický a konstrukční návrh haly AVG

technické, konstrukční a stavební detaily jsou vyřešené

nízké náklady na výstavbu haly AVG

Proč JEZDECKÉ HALY, JÍZDÁRNY PRO KONĚ, STÁJE PROE KONĚ, PARKUROVÉ HALY od AVG GROUP ?

Jsme domácíspolečnost, která stojí na pevných základech.
Nabízíme kvalitní řešení
dodávek našich produktů i s podporou našich služeb.

Dlouholeté zkušenosti stabilní domácí společnosti v oblasti výroby ocelových konstrukcí, ocelových hal a fasádních systémů a vlastní montáže výrobků našimi zkúšenými pracovníky jsou vyhledávané investory, projekčními a architektonickými kancelářemi stejně jako kvalitními stavebními společnostmi.

NAŠE SLUŽBY

 • Odborné poradenství a konzultace
 • Návrhy technických řešení
 • Projekty statiky a statické návrhy
 • Výrobní dokumentace pro ocelové konstrukce střechy, fasády, hliníkové prosklené systémy
 • Vypracování technických detailů pro všechny produkty
 • Optimalizace projekčních návrhů
 • Vlastní montáž

NAŠE PRODUKTY

 • OCELOVÉ HALY, MONTOVANÉ HALY
 • HALOVÉ OBJEKTY
 • VÝROBA OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ
 • MODERNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, NADSTAVBY
 • STŘEŠNÍ A STĚNOVÉ OPLÁŠTĚNÍ
 • STŘEŠNÍ SKLÁDANÉ PLÁŠTĚ
 • ODVĚTRANÉ FASÁDY
 • HLINÍKOVÉ KAZETOVÉ FASÁDY
 • DESIGNOVÉ FASÁDY Z HLINÍKU
 • PROSKLENÉ FASÁDY
 • HLINÍKOVÉ OKNA A DVEŘE
 • INTERIÉROVÉ PROSKLENÉ PŘÍČKY A STĚNY

Plánujete realizovat investici do JEZDECKÉ HALY ?

Při investičním záměru do jezdecké haly, jízdárny pro koně, stájí pro koně, parkurové haly, haly pro chov zvířat, haly pro skladování sena a slámy, přet tím, než se začne připravovat projektová dokumentace ocelové haly, doporučujeme využít všem architektům, projektantům, investorům a stevebním společnostem naše zkušenosti a rady.

Společně připravíme nejlepší řešení,protože naše společnost AVG GROUP – HALY VYRÁBÍ a NAVRHUJE. Umíme Vám doporučit nejlepší a neoptimálnější řešení statiky nosné konstrukce zemědělské haly pro různá využití

Domácí výrobce společnost AVG group, a.s. nabízí spolupráci při navrhování a optimalizacích nosných ocelových konstrukcí montovaných a různých objektů.Umíme pro Vás vypracovat kvalitní projektovou dokumenztaci pro získání stavebního povolení „čásť – statika ocelových konstrukcí a zakladání stavby“. Připravíme pro Vás výrobní dokumentaci, technické a konstrukční detaily.

AVG GROUP – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ– VLASTNÍ VÝROBA – VLASTNÍ MONTÁŽ – KVALITNÍ DOKUMENTACE – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER !

Připravíme pro Vás JEZDECKOU HALU na míru!

logo AVG