MODULÁRNÍ PROSVĚTLOVACÍ SYSTÉM

Polykarbonátové desky jsou vyrobené z vysocekvalitního termoplastického granulátu, který zajišťuje špičkové mechanické a fyzikální vlastnosti.

PDF

MODULÁRNÍ VLNITÝ PANEL

Polykarbonátové desky s vlnami, ohýbané za tepla, kde se zvyšují zátěžové hodnoty díky geometrii oblouku.

PDF

MODULÁRNÍ PROFILOVANÉ PANELY

Trapézové panely z komůrkového polykarbonátu s výbornými zátěžovými vlastnostmi a tepelným prostupem určené na průmyslové prosvětlení.

PDF

VYSOCE IZOLAČNÍ STŘEŠNÍ PANELY

Rovný panel z komůrkového polykarbonátu, který se upevňuje na sendvičové panely trapézovými vlnami.

Jsou charakteristické pro velkou tloušťku a strukturu multistěn, které dávají možnost realizovat světlíky ve spádu na průmyslových střechách s výborným tepelným prostupem a s výbornými zátěžovými vlastnostmi.

Jsou ideální na realizaci světlíků, bez nutnosti použít opdhled, díky své transparentnosti, odolnosti a trvanlivosti polykarbonátu.

PDF

MODULÁRNÍ SAMONOSNÝ SYSTÉM

Polykarbonátové panely z komůrkového polykarbonátu, rovné a obloukové, které sa spojují zacvaknutím do speciálních NOSNÝCH PROFILŮ
z ocele a ukončí se západkovým profilem z polykarbonátu. Systém je složený z množství doplňků při aplikování na konstrukci a do otvíravých rámů.

7 panelů, 2 šířky modulu, 2 typy profilů – rovné a obloukové, 30 kombinací. Výborné řešení pro toho, kto hledá maximum funkčnosti a estetiky.

PDF