fbpx Skip to main content
search

JAK POSTAVIT OCELOVOU MONTOVANOU HALU

By 10. srpna 202311 srpna, 2023Blog
jak postavit ocelovu halu
avg group logo
Jak postavit ocelovou montovanou halu nebo skladovou halu vám poradí největší a nejznámější výrobce na multifunkční haly AVG GROUP. Nejlepší haly AVG přínášejí množství výhod. Výhodné haly AVG jsou navrhované moderními řešeními podle přesných požadavků zákazníků. Stavba haly a montáž haly od AVG přinese záruku a garantované parametry pro dlouhé období, po které budete využívat moderní halu. Expert na haly AVG vám zabezpečí to, že certifikované 100% ORIGINÁL HALY AVG budou splňovat všechny platné normy a vysokou kvalitu provedení. Jak postavit halu? Obraťte se na přímo na výrobce moderních multifunkčních hal 100% ORIGINÁL HALY AVG.

STAVBA HALY

Stavba haly, výstavba haly a správná montáž haly začíná jejím dobrým návrhem. Haly AVG jsou vždy navrhované podle jejich požadovaného účelu využití. Jak postavit halu? Plánujte a myslíte na budoucnost. Ocelová hala není věc, kterou vyměníte. Je to hodnotná nemovitost. V současnosti mají haly AVG širokou možnost využití.

Expert na haly AVG je navrhuje a vyrábí jako skladové haly, logistické haly, výrobní haly, zemědělské haly, jezdecké haly , jízdárny, sportovní haly, hokejová hala, fotbalová hala, haly pro servisy, haly pro autodílny, montážní haly, multifunkční haly, obchodní haly, prodejní haly, recyklační haly, odpadové haly, haly pro obchodní centra, opravárenské haly, lezecké haly, administratívní haly, kancelářské haly, haly pro showroom, haly pro prodej aut, haly pro prodej motorek, haly pre tělocvičny, tenisové haly, hokejové haly, haly na volejbal, haly pro basketbal, fotbalové haly, bruslařské haly, haly pro fitnescentra, haly pro posilovny, haly pro pneuservisy, haly pro autoumyčky, haly pro lakovny, obchodně-prodejní haly a mnohé multifunkční haly.

Výhodné haly AVG jsou navrhované a plánované společně s investorem, zákazníkem, případně projektantem nebo architektem. Expert na haly AVG vámm může přinést pro váš projekt ověřené a odzkoušené řešení, které jsme navrhovali v různých odvětvích využití našich hal. Správný, odborný a bezpečný návrh haly přímo společně s naší výrobou AVG a technickým oddělením zkušených konstruktérů vám přinese skutečně nejvyšší očekávání a spokojenost.

AVG HALOVÉ OBJEKTY - „VYRÁBÍME A DODÁVÁME PRO MALÉ a VELKÉ PROJEKTY“

Výhodné haly od AVG GROUP – nejlepší konstrukční řešení hal a moderních budov.

Expert na haly AVG vám nabízí konstrukčně staticky a technicky navrhnout moderní halu přesně podle požadavků. Konštrukční návrh bude přizpůsobený určeným dispozicím, přesným rozměrovým požadavkům, tvaru a členitosti. Výroba ocelových konstrukcí certifikovaného závodu vám navrhne řešení nejlepší nosné konstrukce pro vaši halu. Ocelové konstrukce od společnosti AVG GROUP mohou být pro konstrukční systém haly (sloupy a střešní konstrukce) navržené jako ocelové svařované vazníky, ocelové příhradové vazníky, které mohou doplňovat pomocné ocelové konstrukce. Zámečnické ocelové konstrukce a zámečnické výrobky zabezpečí hale schody, zábradlí, ochranné bariéry, konzoly pro instalace, výlezné žebříky, reklamní bannery a poutače, pochozí plošiny a podobně.

Statika ocelových konstrukcí z technického oddělení výrobce hál AVG GROUP vám umožní realizovat návrhy od jednoduchých až po náročné projekty halových objektů.

Ocelová montovaná hala AVG může být systémově navržená včetně moderní administrativní budovy nebo kancelářské vestavby, která bude kompaktně přičleněná k hale. Administratíivní budovy a kancelářské vestavby je možné využívat také na obchodní a prodejní účely nebo moderní showroom.

Montovaná hala AVG může mít v případě požadavků navržené systémové mezipodlaží v různých částech haly. Systémové mezipodlaží vytvoří ekonomický, hospodárný a velmi efektivní prostor pro skladování, sociální zázemí, místo pro umístění technologií nebo kancelářské prostory. Montáž haly AVG je rychlá a bezpečná.

Haly AVG a moderní budovy z výrobního závodu AVG GROUP mohou mít různé střešní a fasádní opláštění. Výrobce hál AVG má širokou nabídku opláštění od nejjednodušších řešení až po různé architektonické střešní a fasádní systémy.

AVG GROUP - „HALY NA 1000 ZPŮSOBŮ“

Jak postavit halu ve vysoké kvalitě s moderním systémem 100% ORIGINÁL AVG

Nejlepší haly AVG mohou vypadat skutečně moderně a nadčasově na spousty let. Výstavba haly v moderním „trendy“ stylu zanechá dobrý dojem a spokojenost u každého investora. Pokud haly AVG poskytují v současnosti „PROSTOR PROJAKÝKOLIV BYZNYS“ a jejich využití je skutečně neomezené, na kvalitě nešetříte. Stavba haly není levná záležitost a proto by měla splňovat systémovou kvalitu a garanci, jakou nabízí 100% ORIGINÁL HALY AVG.

Jak postavit ocelovou montovanou halu nebo skladovou halu – stavte na originálním vzhledu a vysoké kvalitě. Výhodné haly AVG mohou mít moderní fasády a systémy. AVG GROUP vyrábí kvalitní prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální), hliníkové kazetové fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, odvětrané fasády, interiérové příčky ze skla, hliníkové slunolamy, protipožární okna a protipožární dveře.

Prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální)

Hliníkové kazetové fasády

Hliníková okna a dveře

Interiérové prosklené stěny a příčky

Hliníkové slunolamy

Moderní fasády z hliníku, skla, ocelových profilů dají hale originalitu, styl, výraz a jedinečný vzhled. Budujte si vlastní identitu a stavte na jedinečnosti. V současnosti by už kvalitní a moderní fasády s doplňky z bezúdržbových materiálů neměli chybět na žádné hale nebo budově. Výhodné haly AVG vám přinesou maximální spokojenost ověřenou našimi zákazníky.

HALY AVG - „PROSTOR PRO VÁŠ BYZNYS“

Montované haly AVG a jejich výhody

nejlepší konstrukční a statické návrhy pro haly a budovy

vystavba haly

rychlá výstavba haly a budovy

oceľová konštrukcia

haly s volitelným rozponem od 6m do 100m

Dvojpodlažná rámová konštrukcia administratívnej budovy 5

výška haly od 3m do 40m

haly s mostovými jeřáby se zatížením od 1t do 100t

ocelova hala

haly s velikostí od 100m2 do 20.000m2

volitelný rozměr a tvar haly

montovaná hala

vícepodlažní haly pro optimální využití prostoru

axonometria haly

haly s integrovanými kancelářskými vícepodlažními prostory

oceľová hala pre stk (3)

administrativní budovy k halám

haly sociální vícepodlažní vestavby

oceľová hala AVG viacpodlažná

rychlá možnost vytvoření mezipodlaží v halách

montáž oceľovej konštrukcie

jednoduchá a rychlá dostavba haly

detail rohu montovanej haly

technické, konstrukční a stavební detaily pro haly AVG jsou vyřešené

oceľová konštrukcia

nízké náklady na výstavbu a provoz haly AVG

montáž haly rychle a bezpečně

ověřená certifikovaná výroba hal AVG

AVG GROUP –„100% ORIGINÁL HALY AVG“