fbpx Skip to main content
search

Ocelové haly, návrh, výroba, montáž od AVG group, a.s.

By 19. října 202128 října, 2022Blog
ocelová hala s hliníkovou fasádou

VÝSTAVBA OCELOVÉ HALY – CHCETE DOBRÉ ŘEŠENÍ?

TAK SE POTKEJME…!

Ocelové haly jejich vývoj prošel v posledním období výraznými změnami, které vyplynuly z požadavků investorů na měnící se ekonomické podmínky. Čas potřebný na výstavbu montovaných hal, které nachází využití kromě výrobních a skladových hal také v oblasti sportu, zemědělství, autosalonů, autoservisů, potravinářství a různych výstavně-prodejních hal (showroom) musí být rychlí, aby neohrozil uvedení nových produktů a služieb na trh.

VÝSTAVBA OCELOVÉ HALY – ÚSPORA NÁKLADŮ

Snižování nákladů při výstavbě ocelové haly vyžaduje použití dokonalých stavebních konstrukčních systémů. Toto nabízí ocelové haly také tím, že po dobu své životnosti nevyžadují vynakládání vysokých finančních výdajů na údržbu.

Na co si při budovaní ocelových hal dát pozor?

Ocelové haly jsou navrhované a projektované vždy s ohledem na potřeby investora. Funkčnost ocelovéhaly je prvořadým kritériem těchto budoucích potřeb investora, kde je potřebné zohlednit účel využití objektu, umístění technologií nebo vybavení. Při plánovaní investičního záměru a před tím, než se začne připravovat projektová dokumentace ocelové haly, se potká investor, dodavatel ocelové haly a projektant. Z několika vzniklých řešení se zvolí nejlepší tak, aby ocelová hala splňovala požadavky investora jako budoucího uživatele.

Kvalitu a architekturu ocelové haly je možné zvýraznit použitím fasádních systémů , jako například hliníková fasáda (kazetová fasáda, odvětraná fasáda), prosklená fasáda nebo použitím hliníkových oken a dveří.

Velkou výhodou ocelových hal je jejich variabilita, která umožňuje investorům, projektantům a architektům ve spolupráci s dodavatelem haly, splniť i ty náročnější požadavky, které jsou kladené na využití halových objektů.

Úspešnú realizáciu oceľovej haly (dopytový formulár) pre investora ako budúceho užívateľa je možné dosiahnuť len za predpokladu, ak sú do projektu začlenené postupy v správnom poradí.

logo AVG
its very easy