fbpx Skip to main content
search

OCELOVÉ HALY A MONTOVANÉ OCELOVÉ BUDOVY

By 1. prosince 2023Blog
ocelova montovana hala stk
AVG ocelové haly a montované ocelové budovy jsou navrženy a vyrobeny ve výrobním závodě AVG GROUP. Originál montovaná budova a ocelová hala 100% AVG má multifunkční využití a certifikovanou kvalitu. Garance největšího domácího výrobce halových objektů AVG je znakem toho, že multifunkční ocelové haly a budovy využívají zákazníci k plné spokojenosti na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Francii a Německu.

Návrhy a technická řešení pro ocelové haly a montované ocelové budovy AVG

Návrhy a technická řešení pro ocelové haly a montované ocelové budovy AVG zohledňují vždy jejich budoucí využití a požadované parametry. Konstrukční a statická schémata pro multifunkční ocelové haly AVG a budovy jsou navržena moderním softwarem vždy optimálně a ekonomicky. Ocelová hala 100% AVG a montovaná budova může mít také několik nadzemních podlaží nebo vestavěných plošin. Tyto lze využít jako prostory pro obchod, kanceláře, sociální zázemí, technické místnosti nebo i jako prostor pro umístění technologií.

Ocelová hala 100% AVG a montovaná budova může mít volitelný tvar a rozměr. Multifunkční haly AVG mohou mít šířku od 6 m do 60 m, délku od 12 m do 300 m nebo výšku od 3 m do 15 m. Montovaná budova AVG může mít volitelnou šířku, délku, výšku a počet pater.

Ocelové haly a montované ocelové budovy AVG mohou mít průmyslový nebo moderní design. Výrobce AVG GROUP nabízí různé systémové střešní a fasádní systémy, které nabízí velký výběr možností. Výroba ocelových konstrukcí a fasádních systémů pro multifunkční ocelové haly a montované budovy nabízí nejvyšší zaručenou kvalitu a tradici značky AVG GROUP.

100% ORIGINÁL HALY A BUDOVY AVG DODÁVÁME A VYRÁBÍME PRO MALÉ a VELKÉ PROJEKTY

Výstavba haly AVG

Výstavba haly AVG nebo montované budovy je ekonomicky výhodná. Multifunkční ocelové haly AVG a montované budovy AVG jsou konstrukčně navrženy tak, aby stavba haly byla rychlá a bezpečná. Konstrukce haly a budovy má přesné profily, které jsou spojovány mezi sebou šroubovými spoji. Rychlá výstavba haly nebo budovy nabízí řadu úspor. Kvalitní střešní a stěnové opláštění jsou vyrobeny jako prefabrikované celky nebo části. Toto také umožňuje efektivně snížit náklady na stavbu haly. AVG GROUP nabízí systémy s vypracovanými technickými detaily. Stavba haly nebo budovy AVG v nejvyšší kvalitě realizace zaručí zákazníkům dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu takové investice.

AVG OCELOVÉ HALY A MODERNÍ BUDOVY – „JEDNOTKA NA TRHU“

Cena haly AVG ONLINE

Cena haly AVG v základním systémovém provedení? Výrobce AVG nabízí také levné haly již v základním systémovém provedení RWSI nebo RWSU. Levná hala AVG 100% ORIGINÁL je vhodná pro různé využití. Cena haly AVG je k dispozici online přes konfigurátor hal na internetové webové stránce www.montovanehaly.expert

Levná hala AVG typ RWSI nebo RWSU je v základním provedení k dispozici v šířce 6m, 8m, 12m a 16m/ výška 4m, 6m/ délka od 12m do 80m. Výhodná cena haly AVG nabízí garantovanou systémovou kvalitu značky AVG a multifunkční využití.

Ocelové haly a montované ocelové budovy AVG a jejich využití

Potřebujete kvalitní prostor? Multifunkční ocelové haly AVG nabízí prostor pro skladování, výrobu, obchod, sport, zemědělství, potravinářství, servis a spoustu dalších možností. Montovaná budova AVG vám zase nabídne kvalitní prostor pro obchod, prodejnu, kancelář nebo i bydlení. Nejlepší haly AVG jsou vyhledávány a oblíbeny pro své jedinečné vlastnosti a originální vzhled.

zimní stadiony
hokejové haly
tenisové haly
basketbalové a volejbalové haly
fotbalové haly
lezecké haly
haly pro posilovny a tělocvičny

 

haly pro wellnes
haly pro bazény
haly pro prodej potravin
haly pro prodej stavebního materiálu
haly pro chov zvířat
haly pro skladování úrody
haly pro skladování zemědělské techniky
haly pro zpracování zeleniny
objekt pro restauraci, kavárnu, bar
haly pro zábavní a relaxační aktivity
budovy pro ubytování

AVG HALY A BUDOVY – „VYRÁBÍME NA 1000 ZPŮSOBŮ“

AVG HALY A BUDOVY | VZHLED A DESIGN

NEZAPOMEŇTE NA BUDOUCNOST! Multifunkční ocelové haly AVG a budovy s průmyslovým vzhledem nebo originálním jedinečným designem. Vyberte si. Vzhled a design AVG haly a budovy je volitelný. AVG multifunkční ocelové haly a budovy mohou vypadat „trendy“ a nadčasově. ORIGINÁLNÍ DESIGN A VZHLED PRO BUDOUCNOST nabízí pro haly a budovy výrobce AVG GROUP. Většina současných zákazníků chce, aby jejich haly a budovy vypadaly nadčasově a moderně io několik let.

V naší výrobě AVG GROUP vyrábíme kvalitní a moderní prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální), hliníkové kazetové fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, odvětrané fasády, interiérové ​​příčky ze skla, hliníkové slunolamy, protipožární okna a protipožární dveře. Pro speciální požadavky zákazníků a architektů umíme navrhnout individuální řešení pro ocelové konstrukce, ocelové vazníky, ocelové příhradové vazníky, pomocné ocelové konstrukce, které mohou zvýšit originální a jedinečný vzhled moderní multifunkční ocelové haly nebo budovy.

AVG GROUP – dodáváme a vyrábíme HALY a BUDOVY NA TISIC ZPŮSOBŮ se zaručeným úspěchem realizace, očekávaným výsledkem a dlouhou životností našich originálních a moderních objektů. Jsme jednička na trhu. 100% ORIGINÁL & QUALITY
Jsme jednička na trhu.

logo AVG