fbpx Skip to main content
search

PROVĚTRÁVANÉ FASÁDY RODINNÝCH DOMŮ

By 18. září 202324 října, 2023Blog
rodinny dum provetravana fasada
odvětraná fasáda
Provětrávané fasády rodinných domů od výrobce AVG group, a.s. z hliníku, nabízí nejvyšší kvalitu, jedinečnost a nadčasový design. Provětrávaná fasáda AVG 100% originál pro svoji jedinečnost dává rodinným domům, vilám, moderním budovám a rezidenčním objektům originalitu a styl. Hliník ve vysoké kvalitě garantuje fasádám AVG neskutečně dlouhou životnost. Také proto se ne nadarmo říká, že hliník je ověřeným fasádním materiálem 21. století. Odvětraná fasáda AVG z hliníku je zaručená elegance pro každý skutečně moderní objekt v nejvyšší kvalitě.

AVG provětrávané fasády z kvalitního hliníku – NEJVYŠŠÍ KVALITA

PROVĚTRÁVANÉ FASÁDY RODINNÝCH DOMŮ, VIL A MODERNÍCH BUDOV

Provětrávané fasády rodinných domů, rodinných vil a moderných budov z výrobního závodu AVG  nabízí originalitu, eleganci, vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Provětrávaná fasáda AVG 100% originál z hliníku dlhodobě odoláva vlivům vnějšího prostředí, které na fasádu dlouhodobě působíHliníková fasáda AVG dobře odoláva chladu, mrazu, vlhkosti, vysokým teplotám, dešti, nečistotám a UV záření.

Odvětraná fasáda AVG z hliníku v kvalitní povrchové úpravě s vynikajícimi vlastnostmi je proto vyhledávaná. Zároveň hliník nabízí také množství konstrukčních výhod, kterými jsou vysoká pevnost, nízká hmotnost a tvárnost.  Moderní provětrávaná fasáda 100% originál má hmotnost 7 až 12 kg/m2 včetně kvalitní podkonstrukce, na které je upevněný elegantní hliníkový obklad. Hliníková fasáda AVG zbytečě nezatěžuje obvodové konstrukce staveb a je vhodným řešením pro každý moderní projekt.

Tyto vlastnosti společně přinášejí hliníkovým provětrávaným fasádám AVG nejvyšší systémovou kvalitu ve spojení s originálním designem.

TERMÁLNÍ IZOLACE

TEPELNÁ IZOLACE

ODOLNOST PŘED POVĚTRNOSTNÍMI VLIVY

DIFUZE VODNÍCH VÝPARŮ

TERMÁLNÍ DEFORMACE

ZVUKOVÁ IZOLACE

PROVĚTRÁVANÁ FASÁDA AVG 100% ORIGINÁL – NADČASOVÉ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY“

PROVĚTRÁVANÉ FASÁDY AVG – KONSTRUKČNÍ VÝHODY A JEDINEČNOST V DETAILECH

Provětrávané fasády rodinných domů, vil, rezidenčních objektů a moderních budov se skládají z hliníkových kazet a hliníkových panelů. Odvětraná fasáda AVG – hliníkové kazety a hliníkové panely jsou vyrobené ve výrobním závodě AVG group, a.s. strojními technologiemi CNC, které pracují s vysokou přesností a v nejvyšší kvalitě.

Také proto objevíte vysokou kvalitu provětrávané fasády AVG 100% originál v jejích přesných detailech. Hliníkové fasádní kazety AVG a hliníkové panely AVG společně s vynikající tvárností nabízí dokonalé a přesné detaily vnějších i vnitřních rohů, ostění, nároží, nadpraží apod.

Přesné detaily a kvalita materiálu, kterým je hliník vytváří provětrávané fasádě AVG jedinečnost a eleganci. Přesnost, kterou objevíte v detailech je to, co nabízí hliníková fasáda AVG. Žádné jiné fasády nenabízí takovou konstrukční a strojní dokonalost, jako provětrávaná fasáda 100% originál.

HLINÍKOVÁ FASÁDA AVG – SOUČÁST MODERNÍ ARCHITEKTURY

Odvětraná fasáda AVG – ROZMĚRY FASÁDNÍCH PRVKŮ A ZPŮSB JEJICH KLADENÍ

Rozměry fasádních hliníkových kazet AVG a hliníkových panelů AVG mohou být volitelné. Hliníkové fasádní prvky AVG mohou mít volitelnou šířku, délku, hloubku, pravidelný nebo nepravidelný tvar nebo 3D prostorový rozměr.

Volitelné rozměry hliníkových fasádních prvků AVG s přesnými detaily umožňují realizovat investorům, projektantům a architektům kreativní, originální a moderní fasády rodinných domů, rezidenčních objektů a různých budov.

Rozměrové parametry fasádních kazet a panelů AVG:

Šířka: volitelné do 1500 mm

Délka: volitelné do 4000 mm (na požádání do 6000 mm)

Hloubka: volitelné do 150 mm

Tvar: vertikální / horizontální/ nepravidelný/ 3D – prostorový

KAZETY VYROBENÉ Z HLINÍKOVÉHO KOMPOZITNÍHO MATERIÁLU (ACP) s názvem ACP kazety

ROZMĚRY FASÁDNÍCH HLINÍKOVÝCH KAZETHORIZONTÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety

ROZMĚRY FASÁDNÍCH HLINÍKOVÝCH KAZETVERTIKÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety

ROZMĚRY ŠIKMÝCH FASÁDNÝCH HLINÍKOVÝCH KAZETHORIZONTÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety

ROZMĚRY ŠIKMÝCH FASÁDNÝCH HLINÍKOVÝCH KAZETVERTIKÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety

KAZETY VYROBENÉ Z HLINÍKOVÉHO PLECHU (AL) s názvem AVG ALU EASY

ROZMĚRY FASÁDNÍCH KAZET AVG ALU EASYHORIZONTÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety ACP

ROZMĚRY FASÁDNÍCH KAZET AVG ALU EASYVERTIKÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety ACP

ROZMĚRY ŠIKMÝCH FASÁDNÍCH KAZET AVG ALU EASY HORIZONTÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety ACP

ROZMĚRY ŠIKMÝCH FASÁDNÍCH KAZET AVG ALU EASY VERTIKÁLNÍ SYSTÉM KLADENÍ

hliníkové kazety ACP

Způsob kladení hliníkových kazetových fasád AVG

NA CO SI DÁT POZOR

Kvalitní návrh, výroba a odborná montáž provětrávané fasády je velice náročná. Bez velmi podrobné technické dokumentace, kvalitních výrobních technologií, stavebních montážních detailů a správných technických postupů se velmi rychle může stát, že se očekávaný výsledek nedostaví.

Bez takového potřebného vybavení a zkušeností se jedná často o “výrobce, samonávrháře a znalce” na všechny stavební dodávky a montážní firmy typu ………..”není žádný problém, už jsme takové dělali”….o čistou improvizaci od A do Z.

V takových případech na vaše původní očekávání rovnou zapoměňte. Spíš se připravte na pořádnou katastrofu. Nesprávné postupy, nevhodná technologická výroba a opracování materiálu “nevhodným nářadím a technologií” a improvizovaná montáž zničí a poškodí i ten nejkvalitnější a nejdražší materiál.

Proto, když se rozhodnete pro provětrávanou fasádu rodinného domu nebo moderní budovy, zvažte všechna rizika a nedoporučuje se takto technicky náročnou fasádu vybírat podle nejnižší ceny. Moderní hliníková fasáda bude sloužit vám i objektu desítky let a proto by měla být konstrukčně, výrobně a montážně zrealizovaná v nejvyšší kvalitě.

AVG GROUP

AVG GROUP je známým výrobcem fasádních systémů a  moderních multifunkčních ocelových hal, montovaných budov. Ocelové haly, montované haly AVG a moderní fasádní systémy (hliníková okna, hliníkové dveřeprotipožární okna a dveřeprosklené fasádyhliníkové slunolami, designové profily) vyrábí v certifikovaném závodě AVG.

Ocelová montovaná hala AVG, haly na míru,  ocelové konstrukce (výroba ocelových konstrukcíocelové vazníkypříhradové vazníky) a fasádní systémy jou ověřeny tradicí výroby a dodávkami pro zákazníky na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francii. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční i pozáruční servis.

Prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální)

Hliníkové kazetové fasády

Hliníková okna a dveře

Interiérové prosklené stěny a příčky

Hliníkové slunolamy

NEZAPOMÍNEJTE: VŠECHNO JE O DETAILECH ! A proto se raději obraťte na odbornou a ověřenou společnost AVG GROUP se stabilním zázemím a zkušenostmi.

odvětrané fasády požární odolnost