fbpx Skip to main content
search

MULTIFUNKČNÍ OCELOVÉ HALY

By 25. července 202327 července, 2023Blog
multifunkční hala
Multifunkční ocelové haly od AVG GROUP jsou vyrobeny v našem certifikovaném závodě podle přísných kritérií, platných norem a vnitropodnikových směrnic. AVG GROUP navrhuje a vyrábí flexibilní multifunkční ocelové haly, které jsou v různých variantách řešení navržené pro potřeby zákazníků. Montované haly a budovy AVG užívají stovky zákazníků k plné spokojenosti na Slovensku, v České republice, Rakousku, Polsku, Francii a Německu.

Multifunkční ocelové haly AVG – návrh, technická řešení a dokumentace.

Multifunkční ocelové haly a budovy z výroby AVG GROUP jsou navrhované s odkazem na jejich funkci a plánované využití. V návrzích, technických řešeních a ve statických schématech je vždy zohledněný rozměr a tvar haly, počet podlaží, strešní a fasádní opláštění. Multifunkční ocelové haly mohou být konstrukčně navržené se systémovými vestavbami, které se využívají pro kancelářské a obchodní prostory, sociální zázemí, technické místnosti. Systémové vestavby a mezipodlaží v montovaných halách AVG mohou být využívané také pro umístění technologií.

Multifunkční ocelové haly AVG budou mít v navrhovaných řešeních zapracované všechyn požadavky zákazníka, projektanta, architekta, nebo stavební společnosti v nejlepším provedení. Najlepší haly s ověřenými řešeními nabízejí mnoožství výhod. Také proto se většina zákazníků rozhodne pro 100% originál haly AVG.

ORIGINÁL HALY AVG VYRÁBÍME A DODÁVÁME PRO MALÉ a VELKÉ PROJEKTY

Multifunkční ocelové haly AVG – PROSTOR PRO VÁŠ BYZNYS

MultifunkčnÍ oceLové haly AVG nabízí jedinečný systém jejich využití pro „PROSTOR PRO VÁŠ BYZNYS“ a to napříč všemi odvětvími. Systém AVG nabízí nejlepší haly, které jsou vhodným řešením pro pořeby zákazníků a jejich aktivít. 100% originál haly AVG vyrábíme v našem certifikovaném výrobním závodě s mnohaletými zkušenostmi, cennými znalostmi z výrobních procesů, znalostmi vlastností materiálů a ověřených řešení.

Výroba ocelových konstrukcí a fasádních systémů pro multifunkční ocelové haly a montované budovy nabízí nejvyšší zaručenou kvalitu a tradici značky AVG GROUP.

AVG HALY ORIGINÁL – „JEDNIČKA NA TRHU“

Multifunkční ocelové haly AVG a jejich využití

Využití pro vaše podnikání, služby, aktivity, relax, sport 100% originál haly AVG. Multifunkční ocelové haly AVG vyrábíme a dodávame pro výrobu, skladování a logistiku, odpadové hospodářství, technologie, prodejny a obchody, autosalony a autoservisy, sport, zemědělství, potravinářství a mnoho dalších odvětví.

Nejlepší haly AVG jsou vyhledávány a oblíbené pro svoje jedinečné vlastnosti a originální vzhled.

zimní stadiony

hokejové haly

tenisové haly

basketbalové a volejbalové haly

fotbalové haly

lezecké haly

haly pre posilovny

haly pro tělocvičny

haly pro wellnes

haly pro bazény

haly pro prodej potravin

haly pro prodej stavebního materiálu

haly pro chov zvířat

haly pro skladování úrody

haly pro skladování zemědělské techniky

haly pro zpracování zeleniny

objekt pro restauraci, kavárnu, bar

haly pro zábavní a relaxační aktivity

budovy pro ubytování

AVG GROUP –„vyrábíme originální haly na míru a originální budovy pro jakýkoliv byznys“

Multifunkční ocelové haly AVG a jejich výhody

nejlepší konstrukční a statické návrhy pro haly a budovy

vystavba haly

rychlá výstavba haly a budovy

oceľová konštrukcia

haly s volitelným rozponem od 6m do 100m

Dvojpodlažná rámová konštrukcia administratívnej budovy 5

výška haly od 3m do 40m

haly s mostovými jeřáby se zatížením od 1t do 100t

ocelova hala

haly s velikostí od 100m2 do 20.000m2

volitelný rozměr a tvar haly

montovaná hala

vícepodlažní haly pro optimální využití prostoru

axonometria haly

haly s integrovanými kancelářskymi vícepodlažními prostory

oceľová hala pre stk (3)

administrativní budovy k halám

haly sociální vícepodlažní vestavby

oceľová hala AVG viacpodlažná

rychlá možnost vytvoření mezipodlaží v halách

montáž oceľovej konštrukcie

jednoduchá a rychlá dostavba haly

detail rohu montovanej haly

technické, konstrukční a stavební detaily pro haly AVG jsou vyřešeny

oceľová konštrukcia

nízke náklady na výstavbu a provoz haly AVG

ověřená certifikovaná výroba hal AVG

AVG HALY ORIGINÁL – „všichni úspěšní investoři chtějí, aby multifunkční ocelové haly a budovy vypadaly skutečně moderně také za několik let“

Multifunkční ocelové haly a montované budovy AVG – ORIGINÁLNÍ VZHLED PRO BUDOUCNOST

NEZAPOMEŇTE NA BUDOUCNOST! Multifunkční ocelové haly a montované budovy AVG mohou být na mnoho let „trendy“ a vypadat nadčasově a moderně. Nejlepší haly získají originální vzhled použitím moderních a kvalitních střešních a fasádních systémů, které jsou vyrobeny certifikovaným výrobcem AVG GROUP. 100% originál haly AVG s moderními a nadčasovými fasádami, které nabízíme pro všechny typy objektů dle výběru zákazníka dodají každé hale „ORIGINÁLNÍ VZHLED PRO BUDOUCNOST“. V současnosti by již kvalitní a moderní fasády s doplňky az bezúdržbových materiálů neměly chybět na žádné hale nebo budově. Většina zákazníků multifunkčních ocelových hal a budů chce, aby jejich objekty vypadaly nadčasově a moderně i za několik let.

AVG GROUP vyrábí pro multifunkční ocelové haly a budovy i moderní fasádní systémy z vysoce kvalitních bezúdržbových materiálů. Proto umíme našim zákazníkům navrhnout a poradit jim vhodné řešení nadčasové, kvalitní a moderní fasády, kterou umíme technicky a konstrukčně zapracovat do ocelové haly nebo budovy. V naší výrobě AVG GROUP vyrábíme kvalitní a moderní prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální), hliníkové kazetové fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, odvětrané fasády, interiérové ​​příčky ze skla, hliníkové slunolamy, protipožární dveře. Pro speciální požadavky zákazníků a architektů umíme navrhnout individuální řešení pro ocelové konstrukce, ocelové vazníky, ocelové příhradové vazníky, pomocné ocelové konstrukce, které mohou zvýšit originální a jedinečný vzhled moderní multifunkční ocelové haly nebo budovy.

AVG GROUP – vyrábíme a dodáváme HALY NA TISÍC ZPŮSOBŮ se zaručeným úspěchem realizace, očekávaným výsledkem a dlouhou životností našich originálních a moderních objektů.
Jsme jednička na trhu.

logo AVG