fbpx Skip to main content
search

HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE AVG

By 2. října 2023Blog
hliniková okna a dveře rodinných domů

Hliníková okna a dveře AVG jsou v současnosti jednoznačně synonymem moderního designu rodinných domů a budov. AVG GROUP vyrábí ve svém výrobním závodě kvalitní hliníková okna a dveře AVG, ale i prosklené fasády, odvětrané fasády, ocelové konstrukce, multifunkční haly a budovy.

Záruka kvality domácího výrobce moderních fasádních systémů AVG a konstrukcí se silnou tradicí výroby přináší rodinným domům a budovám a nadčasový design.

Hliníková okna a dveře AVG – NEJVYŠŠÍ KVALITA = 100% ORIGINÁL AVG

Hliníková okna a hliníkové dveře AVG jsou součástí mnohých moderních rodinných domů, rodinných vil, budov nebo multifunkčních hal. Trend moderní výstavby se posouvá velmi rychle dopředu, což také souvisí s vývojem materiálů a konstrukcí. Kvalita hliníku jako materiálu pro výrobu moderních konstrukcí je ověřená stoletím. Také proto se hliník v současnosti považuje za ověřený a nejvíc používaný materiál 21. století, ze kterého se vyrábí různé fasádní konstrukce. Kvalitně upravený hliník dlouhodobě odolává různým vlivům vnějšího prostředí, které na něj můžou dlouhodobě působit. Profily, konstrukce a fasádní prvky vyrobené z hliníku dobře odolávají chladu, mrazu, vlhkosti, vysokým teplotám, dešti, nečistotám a UV záření.

Také proto patří hliníková okna a dveře AVG ke špičce v nejvyšší kvalitě výrobků a zároveň nabízí 100% funkčnost, bezúdržbovost, nejdelší životnost a originální design. V současnosti není prakticky možné si představit moderní rodinný dům, vilu, budovu nebo multifunkční halu bez hliníkových oken, dveří jako i prosklených fasád.

AVG HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE – NADČASOVÉ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY“

Funkčnost a přesnost hliníkových oken a dveří AVG


Hliníkové dveře a hliníková okna AVG nabízejí nejlepší funkčnost a vysokou přesnost. Moderní technické konstrukční řešení umožňují naší společnosti AVG GROUP vyrábět různá funkční řešení hliníkových oken, dveří a prosklených fasád. Výrobní závod AVG GROUP moderní strojní CNC technologie, které garantují nejvyšší urověň zpracování hliníkových profilů pro okna, dveře a fasády. Přesné technologické postupy ve výrobě AVG zaručí výrobkům maximální funkčnost a vysoký uživatelský komfort.

Hliníková okna AVG

Hliníková okna a hliníkové dveře AVG jsou vyráběné v různém uživatelském a konstrukčním provedení. Hliníková okna AVG mohou být vyrobené jako fixní (neotevíravé), otevíravé, sklopné, otevíravo-sklopné, otočné v horizontální nebo vertikální ose. Technické a konstrukční provedení hliníkových oken AVG může být individálně přizpůsobené požadavkům a potřebám uživatelů.

Hliníková okna AVG mohou mít různé profilové varianty, skrytá křídla oken, mikroventilaci, bezpečnostní prvky proti vloupání, vícekomorové těsnění, elektronické monitorovací čidla a prvky ochrany, elektronické snímání polohy kliček a spoustu dalších moderních systémových prvků, které výrazně zvyšují uživatelský komfort a ochranu prostor a lidí.

Hliníkové dveře AVG

Hliníkové dveře AVG jsou vyrobeny podle přesného požadavku projektu nebo zákazníka. Hliníkové dveře AVG mohou být dodané s různými možnostmi otevírání a funknčí výbavy. Hliníkové dveře AVG mohou být konstrukčně vyrobené jako otevíravé, posuvné, zdvižně-posuvné, automatické nebo skládací (harmonikové).

Hliníkové dveře AVG také splńují protipožární bezpečnost. Protipožární okna a protipožární dveře AVG jsou certifikované na různou požární odolnost nebo na průnik kouře.

typy dveřních konstrukcí

AVG HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE & PROSKLENÉ FASÁDY – SOUČÁST MODERNÍ ARCHITEKTURY

Prosklené fasády AVG


Prosklené fasády AVG vytvoří každému rodinnému domu nebo budově dominantní architektonické ztvárnění. Moderní architektura rodinných domů a budov vyžaduje vytvářet v obvodových konstrukcích velké prosklené plochy. Tento moderní trend výstavby s použitím prosklených fasád využívá moderní architektura v zahraničí intenzivně více jak 40 let.

Prosklené fasády AVG mohou být navržené a vyrobené v různém členění. Rastr prosklené fasády je volitelný a takto je možno vytvořit jakékoliv prosklené plochy.

Prosklené fasády AVG zároveň vytváří příjemné a zdravé vnitřní prostředí rodinných domů a moderních budov. Denní světlo je nezbytně důležité pro biorytmus lidí a zároveň může zvýšit naší produktivitu o 10% až 20%. Nedostatek denního světla může mít nežádoucí vliv na psychiku lidí a může být i příčinou únavy. Denní světlo přináší radost a méně stresu.

Také z těchto důvodů mají prosklené fasády AVG v současné výstavbě použití nejen v moderních rodinných domech, vilách a budovách, ale i v multifunkčních halách určených pro obchod, služby a výrobu.

Jednoduše řečeno, „zapomeňte na moderní budovu bez kvalitní prosklené fasády“.

AVG HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE – JEDINEČNOST V DETAILECH A KONSTRUKČNÍ VÝHODY

Užívatelská výbava hliníkových dveří a oken AVG


Hliníková okna a dveře AVG mohou být vybaveny různou uživatelskou výbavou, která splňuje požadavky na inteligenci, komfort a bezpečnost.

Bezpečnost je velice důležitá, protože v první řadě je potřeba hlavně chránit obyvatele domu nebo budovy. Statistiky zaznamenávají, že v současnosti je časté vniknutí nežádoucích osob do domů a budov právě v čase, kdy se v domech a budovách nacházejí jejich obyvatelé. Toto se děje hlavně v nočních hodinách.

Hliníková okna a dveře AVG mohou mít nainstalované ve výbavě různé pasivní a aktivní prvky bezpečnostní ochrany. Jedná se hlavně o různé konstrukční prvky bezpečnostních kování v kombinaci inteligentních elektronických bezpečnostních snímačů, které jsou napojeny na další bezpečnostní zařízení domu nebo budovy. Tyto bezpečnostní prvky instalované v hliníkových oknech a dveřích AVG jsou důležité hlavně proto, že obvykle vnitřní prostorové snímače alarmu jsou v době přítomnosti obyvatel domu nebo budovy neaktivní.

Z těchto důvodů a s důrazem na bezpečnost je potřeba chránit obvodové konstrukce, kterými jsou hlavně okna a dveře, skrz které nejčastěji dojde k nežádoucímu vniknutí cizí osoby do domu nebo budovy. Tyto situace jsou velice nebezpečné, hlavně v čase přítomnosti obyvatel domu. V případě střetu nežádoucí osoby nebo skupiny osob s obyvateli domu může vzniknout na obou stranách zkratová situace, která může mít vážné důsledky.

Proto je určitě vhodné a v současnosti se doporučuje informovat se o možnostech instalace různých bezpečnostních systémů a prvků do hliníkových oken a dveří AVG. Takto vynaložené finanční prostředky do ochrany bezpečnosti, které jsou aktivní počas přítomnosti obyvatel domu nebo budovy jsou určitě tou nejlepší investicí.

Hliníková okna a dveře AVG mohou mít také instalované prvky uživatelského komfortu, jako např. samouzamykací uzávěrové systémy, systém poloh kliček, kontrola přístupu přes systém klávesnice, čtečky karet nebo snímání biometrických údajů. Hliníková okna a dveře AVG mohou být vybaveny také elektrickými otevírači, motorickým otevíráním konstrukcí (oken a světlíků). Inteligentní hliníková okna a dveře AVG s doplňkovou uživatelskou výbavou komfortu a bezpečnosti mohou výrazně přispět k vyššímu podílu ochrany obyvatel domů a budov.

AVG GROUP


AVG GROUP je známým výrobcem fasádních systémů a moderních multifunkčních ocelových hal, montovaných budov.

Ocelové haly, montované haly AVG a moderní fasádní systémy (hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády hliníkové slunolamy, designové profily, provětrávané fasády, hliníkové kazetové fasády) vyrábí v certifikovaném závodě AVG. Ocelové haly AVG & ocelové haly na míru, halové systémy, ocelové konstrukce (výroba ocelových konstrukcí, ocelové vazníky, příhradové vazníky) a fasádní systémy jsou ověřené tradicí výroby a dodávkami pro zákazníky na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francii. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis.

oceľová konštrukcia

ocelové konstrukce

dílenská dokumentace pro ocelové konstrukce

projektova dokumentacia k hale

výrobní dokumentace pro ocelové konstrukce

ocelové haly

navrh haly

navrhování hal

axonometria ocelovej haly

statické schémata hal a budov

projekcia

statické výpočty pro fasádní systémy

hliníkové okna a dveře

presklené fasády

prosklené fasády

tieniace lamely

hliníkové slunolamy

dizajnové profily

designové profily

odvetrana_fasada-1

provětrávané fasády

Výrobní závod AVG group | Meticon


NEZAPOMÍNEJTE: VŠECHNO JE O DETAILECH! A proto se raději obraťte na odbornou a ověřenou společnost AVG GROUP se stabilním zázemím a zkušenostmi.