O nás:

Společnost AVG group působí ve stavebním průmyslu v oblasti výroby ocelových konstrukcí pro halové objekty, administrativní budovy, nadstavby, výruby prosklených fasád a hliníkových oken a dveří, výroby odvětraných fasád, střešního a stěnového opláštění. Naše společnost působí na trhu v České republice a to v Praze, Jihlavě, Olomouci a na Slovensku v Bratislavě, Banské Bystřici a Košicích.

Společnost AVG group má výrobní závod s velikostí výrobních hal 6.500 m2, administrativní prostory 1.500 m2 s celkovou rozlohou areálu 22.000 m2. Bezkonkurenční výhodou naší společnosti je vlastní vnitřní zázemí ve vzájemné návaznosti našich dodávek různých systémů nebo dodávek našich objektů s vyřešením konstrukčních detailů.

Našim klientům nabízíme zázemí kvalitní a stabilní společnosti s dlouhodobými zkušenostmi s velkým množstvím různých vlastních realizací na celém území České a Slovenské republiky od konzultací, poradenství, návrhu a následné výroby, dodávky a montáže našich produktů a systémů.

logo AVG
Výrobní závod společnosti AVG group, a.s. - divize METICON, a.s.

Kvalita výroby

Kvalitu výroby zabezpečují pracovníci s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti návrhu, výroby a montáže ocelových konstrukcí a vysoce kvalitních strojních zařízeních používaných ve výrobě. Díky moderní a speciální výrobní oblasti se společnost zařadila mezi nejlepší na trhu.

Úspory nákladů a enviromentální aspekt

S našimi zkušenostmi a know-how pro naše zákazníky navrhujeme ekonomicky nejvýhodnější řešení. Úspory nákladů na budovu se obvykle dosahují použitím prvků z lehké ocele a opláštění, aby se snížily celkové náklady na realizaci v započtení nákladů na výstavbu objektů.

Rychlost procesu výstavby

Výstavba objektu je velice rychlá. Výběrem ocelové konstrukce a opláštění se čas mezi začátkem dodávky a možností využívat objekt značně snižuje.

Objekty je možné využívat

Široký sortiment produktů poskytuje možnost využití objektů v oblasti výroby, průmyslu, zábavy a služeb. Architektura přizpůsobila všechny požadavky možnostem investorů pro jejich nejširší využití a spokojenost.

Profesionální služby

Společnost AVG group poskytuje svoje služby a poradenství nejenom v sídle společnosti, ale nejčastěji v sídle u klientů a přímo po čas realizace na stavbě. Obchodníci a odborní technici vám poradí při výběru prvků AVG a zodpoví všechny vaše dotazy.

Jedinečnost a originalita

Dokonalé estetické a technické řešení jsou neomezené – jenom omezeními vaší fantazie. Jedinečná kombinace prvků systému AVG otevře cestu jedinečnosti a originalitě nových řešení v oblasti budov. Stavební konstrukce s vysokou pevností, nízkou hmotností a technickou dokonalostí jsou vyvinuté pro moderní architekturu s důrazem na emoce a estetiku.

VIZE

Naším cílem je realizovat celkové myšlenky našich klientů a jejich architektů.

Věříme, že pomocí nepřetržitého výzkumu a nejmodernějších technologií můžeme aplikovat nejinovativnější koncepční návrhy s plným respektem pro lidi i životní prostředí.

Ať už jde o obklady, střechy, dveře, okna a okenní rámy z oceli, hliníku – využíváme celou řadu specializovaných vědomostí a vytváříme individuální řešení pro každé pracovní místo na nejvyšší úrovni kvality. S nadšením a zkušenostmi řešíme i ty nejtěžší a nejkomplexnější kovové stavební úkoly.

Použití ocele, skla, hliníku a inovativních materiálů nám umožňuje realizovat myšlenky nejhezčích a vizionářských designérů s oblými a lineárními prvky nakonfigurovanými v úplné svobodě projevu.

Různé výrobní požadavky znamenají, že průmysl musí využívat přizpůsobené a především flexibilní architektonické formy a struktury. Průmyslová budova z ocele nabízí obrovské, dobře osvětlené vnitřní prostory. Může být konstruován v krátkém čase a lehce se promění nebo zvětší v souladu s měnícími se požadavky.

V posledních několika desetiletích se zaměření vztahu mezi průmyslem a architekturou přesunulo z velkého a středního průmyslu. To dokazuje, že pokročilý design ne vždy znamená vysoké náklady. Ve skutečnosti to může vést k větší produktivitě a efektivnosti.