fbpx Skip to main content
search

PERFOROVANÉ FASÁDY AVG

By 16. listopadu 2023Blog
perforovane fasady 2

Perforované fasády AVG nabízejí budovám, domům a multifunkčním halám nezaměnitelný vzhled. Perforovaná fasáda AVG je součástí mnoha moderních staveb u nás a v zahraničí.

Fasády z děrovaných plechů AVG se staly nedílným prvkem nadčasové architektury. Děrované plechy pro fasády AVG v nejvyšší materiálové kvalitě garantují projektovým řešením kromě designu také dlouhou životnost na mnoho let.

Moderní perforované fasády AVG – originální design

Designové plechy pro fasády AVG jsou vyrobeny z nejkvalitnějších kovových materiálů. Perforované fasády AVGz kvalitního kovu jsou vyrobeny nejčastěji z hliníkových nebo ocelových plechů. AVG fasády z děrovaných plechů mohou být vyrobeny také z titanzinkových, nerezových, mosazných nebo měděných plechů.

Děrované plechy pro fasády AVG mohou mít různou tvarovou profilaci a volitelnou perforaci. Technické a designové provedení plechů pro perforované fasády AVG nabízí projektovým řešením originální design. Fasády z děrovaných plechů AVG mohou mít také různé barevné provedení, které umožňuje investorům, projektantům a architektům vytvořit zajímavé řešení. Děrované plechy a profily AVG lze využít také pro různé prvky a obklady interiérových stěn nebo podhledů.

 

 

Moderní fasády 100% originál AVG – ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY“

Trendy v moderní architektuře


Současnost vyžaduje výjimečná řešení. Posledních 40 let se výrazně mění způsob výstavby budov, domů a různých multifunkčních hal. Tyto změny jsou výrazné zejména ve vyspělých zemích západní Evropy a dalších vyspělých zemí světa. Do výstavby rychle vstupují materiály jako ocel, hliník a sklo. Požadavky investorů a architektů z vyspělých zemí se opírají zejména o originální architektonický vzhled a jeho udržitelnost, technickou kvalitu provedení, dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu. Všechny tyto požadavky splňují zejména kovové fasády, což se rychle projeví při výstavbě moderních budov. Rychlý nástupní trend kovových fasád v moderní architektuře je vidět zejména u všech výškových budov a mrakodrapů. Následně se kovové fasády začínají výrazně používat i při výstavbě středních a malých budov, domů, obchodních center nebo hal.

Většina rozumných investorů a architektů si uvědomuje, že originálního designu a nadčasové architektury s nejvyšší kvalitou lze dosáhnout s použitím kovových fasád v různém provedení a úpravě. Perforované fasády, děrované plechy pro fasády AVG nabízí veškeré požadavky na trendy v moderní architektuře.

Perforované designové fasády AVG – dokonalá řešení pro výjimečné projekty

Designové plechy pro fasády AVG


Designové plechy pro fasády a perforované fasády AVG jsou vyráběny ve výrobním závodě AVG GROUP na moderních strojních technologiích a zařízeních CNC. Přesnost a kvalita výrobních strojních technologií používané pro fasády z děrovaných plechů, designové plechy pro fasády určují také celkové finální řešení těchto prvků v jejich detailech. AVG perforovaná fasáda a děrované plechy pro fasády mají stavební detaily provedené v dokonalé přesnosti.

I proto vysokou kvalitu perforovaných kovových fasád AVG objevíte v detailech rohů, koutů, ostění nadpraží, nároží i propojení fasády na další navazující konstrukce.

Žádné jiné fasády nemají takovou konstrukční přesnost v detailech jako moderní kovové fasády AVG. Pro všechny tyto důležité charakterové vlastnosti se většina úspěšných a známých architektů, projektantů a investorů rozhodne pro moderní kovovou fasádu nebo perforovanou fasádu AVG.

Perforované fasády AVG – „100% ORIGINAL & QUALITY a jejich výhody

Designové plechy pro fasády a příslušenství je vyrobeno z kvalitních hliníkových a ocelových plechů

Hliník a ocel je fasádním materiálem 21. století století

Originalita, dokonalost a jedinečnost, dlouhá životnost a vysoká kvalita

Povrchová úprava perforovaných fasád v nejvyšší kvalitě a široká nabídka barev

Volitelné rozměry fasádních designových a děrovaných plechů (šířka x délka x hloubka x tvar)

Výroba perforovaných a designových plechů a panelů také v nepravidelných rozměrech

Nízká hmotnost a vysoká pevnost designových a perforovaných fasád

Různá barevná provedení i pro malá množství

Přesnost v detailech kovových fasád (přesné rohy, nároží přesné rohy, ostění, nadpraží, nároží a propojení fasády na jiné konstrukce)

Vypracování kompletní technické, konstrukční a výrobní dokumentaci

Odborná montáž

KDO JSME?


AVG GROUP je známým výrobcem moderních multifunkčních ocelových hal, montovaných budov a fasádních systémů. Ocelové haly, montované haly AVG a moderní fasádní systémy (hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády, hliníkové slunolami, designové profily) vyrábíme v certifikovaném závodě AVG.

Ocelová montovaná hala AVG, haly na míru, ocelové konstrukce (výroba ocelových konstrukcí, ocelové vazníky, příhradové vazníky, ocelové haly) a fasádní systémy jsou ověřeny tradicí výroby a dodávkami pro zákazníky na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francouzsku. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis.

NEZAPOMÍNEJTE: VŠECHNO JE O DETAILECH! A proto se raději obraťte na odbornou a ověřenou společnost AVG GROUP se stabilním zázemím a zkušenostmi.