HALY NA MÍRU

Haly na míru navrhneme podle požadavků a vyrobíme v našem výrobním závodě AVG group, a.s. Variabilita a flexibilita systému AVG umožňuje navrhnout rychle a hospodárně „haly na míru“ pro jakýkoliv byznys.

HALY NA MÍRU–„certifikovaný výrobní závod AVG pro ocelové montované haly a moderní budovy“

HALY NA MÍRU a jejich výhody

Objevte množství výhod našeho systému AVG od prvního kroku. AVG GROUP – jsme domácí výrobce, vyrábíme haly na míru. Připravíme pro vás nejlepší řešení haly na míru.

  • nízké náklady na výstavbu haly nebo montované budovy
  • rychlá a bezpečná výstavba
  • hala na míru je vyrobená v certifikované výrobě
  • prostorová flexibilita bez omezení
  • volitelný rozpon haly až do 100 m
  • volitelný rozměr a tvar haly
  • možnost rychlého vytvoření systémového mezipodlaží
  • jednoduchá a rychlá dostavba (další haly nebo administrativní budovy)
  • výška haly od 3,50 m do 16 m a víc (speciální haly s výškou 60 m)
  • velikost haly od 50 m2 do 20.000 m2

HALA NA MÍRU a její využití

Hala na míru pro různý účel využití v kombinaci střešních a fasádních systémů najde využití pro každý „PROSTOR PRO VÁŠ BYZNYS“.

Nosný sloup ocelového objektu je v převážné míře vyráběný z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB nebo ze svařovaných profilů. Typ a velikost profilu je závislá od typu ocelové konstrukce, jejího rozponu /šířky/výšky, zatížení apod. Součástí nosných sloupů jsou i kotevní desky, desky sloužící na uchycení stěnových pomocných prvků, zavětrovacích prvků a konzoly jeřábových drah. Spoje nosných sloupů, desek a konzol jeřábových drah jsou nerozebíratelné a jsou prováděny svářováním.
Kotevní prvky /šrouby/ jsou vyráběné u ocelových závitových tyčí bez povrchové úpravy resp. ze závitových tyčí s povrchovou úpravou FeZn. Typ kotvení, hloubka kotvení, průměr a počet kotevních šroubů je daný statickým výpočtem.
Střešní vaznice, resp. příhradové vazníky jsou vyráběné z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB nebo ze svařovaných profilů. Diagonály příhradových vazníků jsou většinou tvořené z uzavřených profilů se čtvercovým průřezem. Dimenze a typ profilů jsou dané statickým výpočtem. Součástí střešních vaznic a vazníků jsou i desky sloužící na uchycení střešních vaznic a střešních zavětrávacích prvků. Spoje vaznic, vazníků a desek jsou nerozebíratelné a jsou prováděny svářováním.
Střešní vazníky jsou v převážné míře vyráběné z válcovaných profilů typu U, UPE resp. jsou tvořeny systémem tenkostěnných ohýbaných profilů s povrchovou úpravou FeZn. Se střešními vaznicemi a vazníky jsou spojené šrouby. Volba typu a dimenze je daná statickým výpočtem, požadovanou požární odolností atd.
Stěnové pomocné prvky pro uchycení opláštění a výplní otvorů jsou v převážné míře vyráběny z válcovaných profilů typu U, UPE, UE, zavřeného profilu se čtyřhranným průřezem resp. jsou tvořené systémem tenkostěnných ohýbaných profilů s povrchovou úpravou FeZn. S nosnými sloupy jsou spojeny šrouby.
Střešní a stěnové zavětrovací prvky jsou v převážné míře vyráběné z válcovaných profilů kruhového resp. čtyřhranného průřezu a slouží ke stabilizování ocelové konstrukce v horizontálním směru. S nosnými částmi ocelové konstrukce jsou spojeny šrouby.
Prvky nadzemního podlaží jsou vyráběné z válcovaných profilů typu IPE, HEA, HEB a pod. a slouží k vytvoření nadzemního podlaží, resp. obslužného prostoru. S nosnými částmi konstrukce jsou spojené šrouby. Jako nášlapná vrstva se využívají ocelové podlahové rošty v provedení FeZn, resp. trapézový plech v kombinaci s betonovou zálivkou.

Průmyslová hala na míru - sklad, výroba, logistika, servis

Průmyslová hala pro sklad, hala pro výrobu, hala pro strojírenství, obrábění, servis, logistiku, hala pro chemický průmysl, hala pro recyklaci odpadů se širokou možností volitelných řešení. Průmyslová hala může být vybavená jeřábovými drahami a mostovými jeřáby s nosností až 100t. Součástí průmyslové haly mohou být vestavěné mezipodlaží, které se využívají pro administrativní prostory, sociální zázemí (šatny pro zaměstnance, výdej stravy……)nebo jako skladovací prostory.

Výsledná podoba a celkové řešení průmyslové haly na míru je vždy individuálním požadavkem investora a klienta.

Potravinářská hala na míru - výroba, skladování, chladírenská a mrazírenská hala

Potravinářska hala s využitím pro skladování a distribuci potravin, hala pro výrobu potravin, hala pro masnou výrobu, hala pro sklad ovoce, hala pro sklad zeleniny, hala pro vinařství, chladírenská a mrazírenská hala – systém originálního řešení od naší společnosti AVG GROUP.

Potravinářská hala na míru musí splňovat všechny požadavky na přísné normy, hygienické nařízení a předpisy. Technická řešení a zákonné požadavky je správné a důležité dodržet už při návrhu potravinářské haly.

Hlavním požadavkem a kritériem při návrhu a výrobě potravinářské haly je zabezpečení důrazu na prevenci a hygienu při výrobě a skladování potravin.

Zemědělská hala na míru - chodv zvířat, kravín, ovčín, seník, sklad

Zemědělská hala s využitím pro chov zvířat, hala pro kravín, hala pro ovčín, hala pro chov drůbeže, hala pro sklad obilí, seník, slamník, hala pro senáž a hnojiště, garáže a sklady – haly na míru, vyrobené ve výrobním závodě AVG GROUP.

Vyrobíme zemědělskou halu na míru, která bude navržena ekonomicky a účelově správně, tak, aby plnila všechny očekávání zemědělců a chovatelů.

Sportovní hala na míru - tělocvična, tenisová hala, hokejová hala, lezecká hala, zimní stadion.

Sportovní hala, tělocvična, hala na squash, hala na bowling, volejbalová a basketbalová hala, hala pro motokáry, tenisová hala – připravíme nejlepší řešení „haly na míru“ podle požadavků klientů, zákazníků, projektantů a architektů.

Design a kvalitu sportovní haly na míru zvýrazní i kvalitní střešní a fasádní systémy. Originalitu sportovní haly mohou zvýšit prosklené fasády, hliníkové okna a dveře, odvětrané fasády, hliníkové slunolamy a další designové řešení AVG.

Obchodně - prodejní hala namíru - obchodní centrum, prodejna, showroom

Obchodně – prodejní hala, obchodní centrum, prodejna, hala, showroom, restaurace, bar je objekt, pro který je důležitý vzhled a architektura. Flexibilita a variabilita systému AVG vytvoří jakékoliv řešení obchodně – prodejní haly pro jakýkoliv byznys.

Moderní obchodně – prodejní hala na míru může být originálně a nadčasově zvýrazněná dokonalými prosklenými fasádami a hliníkovými kazetami, prosklenými interiérovými příčkami podle vašeho výběru.

Autosalon, motosalon, showroom

Autosalon, motosalon , servis, showroom pro auta a motorky vytvoříme pro vás

Kvalitní mateiálové řešení jako je ocel, hliník a sklo jsou pro prodejny vozů a motorek nadčasové a bezúdržbové řešení na velmi dlouhou dobu.

Hala pro autoservis, pneuservis, myčku, hala STK

Hala pro autoservis, hala pro pneuservis, hala pro autodílnu, klempířskou dílnu, autolokovnu, hala STK konstrukčně navržená v systému AVG bude dlouhodobě plnit vaše očekávání. Připravíme pro vás originální řešení haly na míru přesně podle vašich požadavků.

Administrativní budovy, kancelářské budovy, administrativní haly, montované budovy

Připravíme řešení pro montovanou administrativní budovu na míru, administrativní halu pro různé využití. Nosné ocelové konstrukce mohou být zapracovány do moderního interiérového designu ve spojení nadčasových prosklených a hliníkových fasád AVG.

AVG GROUP – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ– VLASTNÍ VÝROBA – VLASTNÍ MONTÁŽ – KVALITNÍ DOKUMENTACE – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER !

Připravíme pro vás halu na míru!