fbpx Skip to main content
search

MONTOVANÁ HALA AVG | MONTOVANÁ STAVBA AVG

By 22. dubna 20239 května, 2023Blog

MONTOVANÁ HALA AVG | MONTOVANÁ STAVBA Z OCELE AVG – rychlá a ekonomická výstavba hal a obchodně-administrativních montovaných budov.

Montovaná hala AVG, montovaná stavba z ocele AVG je v současnosti trendem v kvalitě, rychlosti a hospodárně výhodné výstavbě. Výstavba montované haly a výstavba montované stavby je nejlepší řešení, které je výhodnější než klasické zděné a betonové objekty.

its very easy

Co byste měli vědět dřív, než začnete výstavbu takové montované haly nebo montované budovy?

Využití montované haly a montované budovy

Před plánovaním investice do montované haly nebo montované budovy je potřebné posoudit základní účel využívání objektu, ale určitě i možnosti jejich využití ve vzdálenější budoucnosti. Nejlepší rady a zkušenosti při takovém plánování dlouhodobého využívání haly a objektu vám poskytne výrobce hal a montovaných staveb, který dokonale zná vlastní stavební systém, ale má i zkušenosti z množství realizací pro různé účely využití montovaných hal a montovaných staveb. Montovaná ocelová hala na míru a montovaná stavba z ocele od výrobce hal a budov AVG, může při správném projektovaní a zadání, jednoduše a rychle změnit budoucí účel využití.

Ocelová konstrukce montované haly a montované stavby

Kvalitní a moderní montované haly AVG a originální montované stavby AVG se vyrábí z vysocekvalitní pevné ocele. Ocelové konstrukce hal a montovaných staveb AVG mají vynikající vlastnosti, jakými jsou hlavně pevnost, pružnost, nízká hmotnost a vynikající tvárnost. Statická pevnost ocelových konstrukcí AVG a jejich tvárnost umožňují realizovat bez omezení montované ocelové haly a montované stavby AVG jednoduše, rychle, bezpečně a hospodárně a to pro jakékoliv využití.

Ocelové konstrukce AVG pro výrobu všech hal AVG SYSTEM a montovaných staveb AVG jsou vyrobeny v certifikované výrobě AVG podle přísných norem z řádných a poctivých ocelových profilů, které mají skutečnou hodnotu. A právě proto se většina zákazníků rozhodne investovat do pořádné ocelové haly nebo montované stavby z kavlitní a pevné ocele z ceretifikované výroby AVG GROUP.

Pozor však na „ocelové haly a montované budovy“ ze super lehkých tenkostěnných profilů. Tloušťka stěny „tenkých profilů“ hlavních nosných sloupů a střešních vazníků těchto hal a objektov může mít tloušťku pouze „0,80 – 3,50 mm“! Toto nejsou ocelové haly, ale spíš haly z plechové konstrukce. U takové haly a takového objektu není jednoduché změnit například budoucí účel využití. Problém může být i zrealizovat mezipodlaží dovnitř haly nebo budovy, zabezpečit úsporně požární ochranu, osadit nové dveře, okna, fasádu…nebo zrealizovat jednoduchou dostavbu, přístavbu, nadstavbu. Z praxe může být například i problém osazení fotovoltaických panelů na střechu. Je také potřeba zaměřit pozornost na skutečnost, že vlastník této „plechové haly“ z tenkých profilů mude možná muset ze střechy shazovat případný sníh, který začne padat v zimní kalamitě. Je potřeba uvést, že takové haly a stavby mají následně po realizaci také nižší znaleckou a tržní hodnotu, která může být nižší až o 40%.

Montovaná hala AVG | Montovaná stavba AVG | Originální a funkční design

Kromě ocelové konstrukce haly AVG a montované stavby AVG se na kvalitě skutečně originální haly AVG podílejí i střešní a fasádní systémy. AVG SYSTEM nabízí pro různý účel využití montovaných ocelových hal a montovaných staveb různé střešní a fasádní systémy. AVG vám vždy doporučí a poradí najít vhodné řešení pro opláštění haly podle jejího využití. Originální, moderní a funkční design montovaných hal AVG a montovaných staveb můžete zvýraznit také designovými vysocekvalitními fasádami přímo z naší výroby AVG. Přímo ve výrobě AVG si můžete pro vaši ocelovou montovanou halu nebo montovanou stavbu AVG objednat kvalitní hliníkové fasády, hliníková okna a dveře, prosklené fasády, různé provětrávané fasády, fasády z designových profiů a dílců nebo interiérové prosklené příčky a stěny.

VÝBĚR FASÁD A STŘECH pro haly z ocele, stavby z ocele, budovy AVG SYSTEM

Střešní izolované skládané pláště AVG

Fasády z tepelněizolačních sendvičových panelů AVG

Odvětrané předsazené fasády AVG

Fasády z tahokovu AVG

Fasády z designových hliníkových plechů AVG

PROSKLENÉ FASÁDY

Fasády z hliníkových slunolamů AVG

Prosklené fasády AVG
(klasické, polostrukturální, strukturální)

Hliníková okna a dveře AVG

Prosklené stěny a příčky AVG

Prosklená zábradlí AVG

Montované haly AVG a montované stavby AVG - na tisíc způsobů

Žádné dispoziční a tvarové omezení originální certifikované moderní montované haly AVG a montované stavby AVG. K originální hale AVG a montované stavbě AVG vám můžeme navrhnout a připravit nejlepší projekt statiky haly od našich autorizovaných statiků. Řešení připraví tak, aby nebyl žádný problém s napojením materiálů pro opláštění haly a objektu, prosklené fasády, okna, dveře a pod. Originální a certifikované ocelové haly AVG a montované stavby AVG přímo od výrobce hal AVG GROUP se využívají jako výrobní hala, skladovací hala, montážní hala, zemědělská hala, hala pro chov zvířat, potravinářská hala, chladírenská a mrazírenská hala, sportovní hala, tělocvična, plovárna, hokejová hala, zimní stadion, jezdecká hala, hala pro parkour (parkur), hangár pro letadlo, hangár pro loď, autosalon, prodejna motorek, hala pro autoservis, hala pro obchod, hala pro obchodní centrum, vícepodklažní hala, administrativní budova, kancelářská budova. Haly a budovy od AVG GROUP připravíme pro vás „na tisíc způsobů“.

AXONOMETRIA VÝROBNEJ HALY »

VÝROBNÍ HALA

AXONOMETRIA SKLADOVACEJ HALY »

SKLADOVACÍ HALA

AXONOMETRIA POĽNOHOSPODÁRSKEJ HALY »

ZEMĚDĚLSKÁ HALA

AXONOMETRIA POTRAVINÁRSKEJ HALY »

POTRAVINÁŘSKÁ HALA

AXONOMETRIA OBCHODNÉHO CENTRA »

OBCHODNÍ CENTRUM

AXONOMETRIA HALY PRE AUTOSALÓNY »

HALA PRO AUTOSALON

Vždy doporučujeme spoléhat na domácího certifikovaného výrobce hal AVG a moderních systémech vzhledem a kvalitou výroby a řešení, projektových a realizačních zkušenostech z množství realizací.

Připravíme pre Vás montovanou halu nebo montovanou budovu podle Vašich požadavků!