fbpx Skip to main content
search

LEVNÉ HALY

By 14. prosince 2023Blog
potřebujete halu

Potřebujete levné haly?

AVG GROUP vyrábí haly na 1000 způsobů pro jakýkoli byznys a využití.

Výrobní závod společnosti AVG GROUP připravil pro vás nabídku základních systémových hal AVG EASY typ RWSI (zateplené haly) nebo typ RWSU (nezateplené haly). Cena ocelové haly AVG EASY je pro vás k dispozici ihned na webové stránce www.montovanehaly.expert

Výroba hal AVG

AVG GROUP vyrábí haly AVG 100% ORIGINAL & QUALITY v certifikovaném výrobním závodě podle vnitropodnikových směrnic a platných norem. Certifikovaná kvalita pro montované ocelové haly AVG je ověřena tradicí výroby a dodávkami pro zákazníky na Slovensku, Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francii. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis.

AVG multifunkční haly a moderní budovy

AVG GROUP vyrábí různé multifunkční haly a moderní budovy pro různé využití. AVG HALY mohou mít základní konstrukční řešení nebo i náročnější provedení moderní haly nebo budovy. Moderní multifunkční ocelové haly AVG a budovy mohou být také vícepodlažní. AVG GROUP nabízí pro haly a budovy také originální fasády z vlastní výroby, které tvoří jejich nadčasovou architekturu. AVG GROUP vyrábí pro své multifunkční haly a budovy také hliníková okna a dveře, prosklené fasády, děrované plechy a perforované fasády, hliníkové fasády, hliníkové slunolamy nebo provětrávané fasády. Ocelové multifunkční haly AVG a moderní budovy mohou mít volitelný rozměr, tvar a velikost.

AVG HALOVÉ OBJEKTY - „VYRÁBÍME A DODÁVÁME PRO MALÉ a VEĽKÉ PROJEKTY“

Cena ocelové haly AVG EASY

Ceník haly AVG ONLINE www.montovanehaly.expert nabízí levné haly AVG EASY. Cena ocelové haly AVG je klientům k dispozici přímo přes konfigurátor hal. Konfigurace haly AVG EASY ONLINE nabízí zateplené haly typ RWSI a nezateplené haly typ RWSU. Výhodná a levná montovaná hala AVG EASY v základním provedení může mít multifunkční využití. Cena haly AVG EASY v základním provedení splňuje všechny platné normy a certifikovanou kvalitu AVG 100% ORIGINAL & QUALITY.

Lacná hala AVG EASY 100% ORIGINAL

Ceník haly AVG EASY v základním provedení nabízí konfigurátor hal AVG ONLINE www.montovanehaly.expert Levná montovaná hala AVG EASY je vyrobena z kvalitních ocelových profilů, které tvoří sloupy, střešní rámy, střešní věznice a další doplňkové ocelové konstrukce. Konfigurace haly AVG EASY nabízí kvalitní levné haly zateplené typ RWSI nebo nezateplené typ RWSU. Zateplené haly RWSI mají střešní a stěnový plášť z kvalitních tepelně izolačních prefabrikovaných panelů s různou tloušťkou tepelné izolace dle výběru zákazníka. Nezateplené haly RWSU mají střešní a stěnový plášť z trapézových plechů s kvalitním barevným nátěrem. Levná hala AVG EASY 100% ORIGINAL & QUALITY nabízí nejlepší řešení pro její multifunkční využití.

AVG GROUP - „HALY NA 1000 ZPŮSOBŮ“

Rozměry základní zateplené haly RWSI a nezateplené haly RWSU

[vc_column column_padding=“no-extra-padding“ column_padding_tablet=“inherit“ column_padding_phone=“inherit“ column_padding_position=“all“ column_element_spacing=“default“ centered_text=“true“ background_color_opacity=“1″ background_hover_color_opacity=“1″ bac