Prostorové hliníkové fasády AVG nabízí originální řešení architektury objektů. Originální fasády splňují náročné požadavky zákazníků s odkazem na moderní design.

Prostorové fasády AVG jsou vyrobené z kvalitních hliníkových materiálů, kterými mohou být kompozitní materiály ACP nebo hliníkové plechy s různou povrchovou úpravou. Jejich návrh a provedení nebo rozměrové parametry mohou být upravené podle požadavků zákazníka a mohou být přizpůsobené objektu.

Prostorové hliníkové fasády AVG dokáží proměnit objekt, na objekt s nezapomenutelnou originalitou. Kvalita hliníkových materiálů předurčuje, že hliníkové fasády budou dlouhou dobu plnit také svojí vysokou uživatelskou hodnotu.

NÁVRH PROSTOROVÝCH KAZETOVÝCH FASÁD AVG ZAPRACOVANÝ DO PROJEKTOVÉHO ŘEŠENÍ

Originální řešení objektů PROSTOROVÝMI HLINÍKOVÝMI FASÁDAMI AVG není limitované modulovou řadou fasádních kazet. Takovým individuálním řešením je možné zvolit velikost, rozměr, hloubku podle potřeby tak, aby fasáda objektu získala nadčasový vzhled.
Návrh prostorových hliníkových fasád AVG se řeší individuálním přístupem obchodně-technického oddělení AVG, investora , architekta nebo projektanta tak, aby byl splněn požadavek originálního návrhu.
Po odsouhlasení návrhu řešení prostorové hliníkové fasády bude vypracovaná technická dokumentace.

MATERIÁL
Na výrobu prostorových fasád AVG se používají kvalitní materiály z hliníku, které jsou povrchově upravené v různé barevné škále a struktuře povrchů.

odvětrané fasády požární odolnost
odvětraná fasáda

PROSTOROVÉ POHLEDY

odvětrané fasády prostorové

POHLED ZÁPADNÍ

odvětrané fasády prostorové

POHLED JIŽNÍ

odvětrané fasády prostorové

POHLED VÝCHODNÍ

odvětrané hliníkové fasády

FOTOGRAFIE REALIZACÍ PROSTOROVÝCH KAZETOVÝCH FASÁD

odvětrané fasády
odvětrané hliníkové fasády